Wpis z mikrobloga

@Qbaz: Piłem dwie: Selecta i Pajarito. Nie przypadły mi bardzo do gustu, ale gdybym miał wybierać, byłaby to Selecta. Warto dodać, że mięta utrzymuje smak dłużej niż mate i możesz pić nawet wtedy, kiedy cała kofeina została już wyciągnięta.
@Wolfik1024: Mnie bardziej kusi skórzana tykwa :P Z suszu polecam Cachamate Rosa (łagodna, ale naprawdę smaczna, dobra do codziennego picia) i CBSe Pomelo (faktycznie smakuje grejpfrutem — jeżeli to zasługa wyłącznie chemii, to trzeba przyznać, dobrą mają chemię).
@ryhu: I to jest prawdopodobnie to co kiedyś tak mi smakowało, bo pamiętam, że też było z dodatkiem mięty pieprzowej.

Gdyby nie te ceny wysyłki, to pewnie bym brał od razu, ale dowiem się czy to na pewno to i zamówię pewnie taniej lub za taką samą cenę jak będę miał pewność.
@Qbaz: Mięta dodana do Selecty to też mięta pieprzowa (Peperina y Poleo). ;-)

@rimyi: Nie przepadam za smakowymi (oprócz dziwnie smacznej CBSe Cafe), ale ta jest naprawdę dobra. Działanie też jest odczuwalne.

A co do cen wysyłki — za 34 zł można mieć dwie paczki ulubionej yerby u siebie w domu, bo ja wiem, czy to tak źle? Opakowanie 500 g kosztuje często ~21 zł, z paczkomatem wychodzi
@Wolfik1024: kupiłem u niego ten zestaw palo santo + bombilla + la marced dziewczynie na urodziny. Paczki nie dostałem, to zirytowany dzień po urodzinach napisałem prośbę, by podał numer nadania. Dostałem odpowiedź, że przeoczył moje zamówienie i zestaw wysłał komuś innemu (,)