Wpis z mikrobloga

@Jonarz: pytanie było o najlepszego rapera, a nie o tego, który nagrywa najlepsze płyty. :P Też uważam, że Mes marnuje swój potencjał, ale jednak nagrał kilka świetnych płyt, ostatnia też nie jest słaba a jeśli chodzi o umiejętności to nie widzę nikogo, kto mógłby się z nim równać.
  • Odpowiedz
@Jonarz: no niby tak, ale nie rozumiem dlaczego w takim razie pod tym wpisem w ogóle pojawia się ksywka Quebonafide. :P

Jak ma być dobry raper nagrywający dobre płyty to na myśl przychodzą mi Ras, Hans i Deep, którzy niedawno wypuścili płyty będące moim zdaniem jednymi z lepszych w historii polskiego rapu.
  • Odpowiedz
@rudy2007: "Eklektyka" moim zdaniem jest świetnym albumem, połowa "Ezoteryki" wypuszczona dotychczas też świetna, no i dochodzą luźne tracki. Poza tym - ja pisałem o potencjale na najlepszego rapera w wypadku Queby ;)

@BojtaS: "Ezoteryka" ma być jeszcze nielegalem (tak mówił w wywiadzie), kolejna może już poleci do EMPiKów.
  • Odpowiedz
@BojtaS @Jonarz Que rokuje jak najbardziej, ale według mnie rapera należy oceniaćnie tylko pod względem nie wiem techniki, ale wielu innych rzeczy. Dla mnie najważniejszą jest charakter i Que jest imo bezpłciowy,bardzo ładnie składa ale teksty w kawałkach są takie "komputerowe" dla mnie follow upy do gier komputerowych mimo że sam je produkuje heh to bardzo słaba sprawa, strasznie ale to strasznie mnie to odrzuca. Używanie auto tune'a - wiem
  • Odpowiedz