Wpis z mikrobloga

Mocno się zdenerwuje jeśli dyskz #xkom @x-kom dzisiaj nie przyjdzie ;x coś czuję że więcej u nich niczego nie zamówię ;x

#gorzkiezale #jakzyc

wszystko by było ok jeśli obok ceny nie mieli by "jesli zamówisz i opłacisz do x godzin przesyłka będzie na drugi dzień" #!$%@? mnie takie olewanie własnych zasad. A to przecież nie są jakieś #januszebiznesu z allegro coto mają pierdyliard aukcji i zero przedmiotów w magazynie...
  • 13
@X-KOM: Swoją drogą czemu nie macie jakiegoś logicznego systemu zapłaty i śledzenia przesyłki ? Niby mam numer zamówienia ale nic z nim nie mogę zrobić, nie wiem czy przelew doszedł, czy wysłano paczkę czy może nic jeszcze się nie stało. A przelew musiałem robić copy-paste co jest dość dziwne w dzisiejszych czasach i budzi trochę niepewność. Chociaż to akurat mniej przeszkadza.
@steemm: muszę polecić morele.net, zamawiałem tydzień temu podzespoły dla firmy, przyszły na drugi dzień z rana. A zamawiałem coś koło 16-tej więc naprawdę duże zaskoczenie. Tylko u nich jest chyba trochę drożej
@steemm: Opóźnienie miało miejsce tylko i wyłącznie z naszej winy. Przelew został zaksięgowany 2014-08-21 o godz. 14:51. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opóźnienia nie są u nas standardem - wynikają z ostatniego nagromadzenia dużej liczby akcji promocyjnych. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji.

Prosimy o kontakt przed następnym zamówieniem na kontakt[at]x-kom.pl - postaramy Ci się wynagrodzić stracony czas.