Wpis z mikrobloga

Tak działa Siódemka Przesyłki Kurierskie:

1. Kurier kłamie, że pracuje do 16-tej, ale rzekome awizo pozostawia w skrzynce o 18:22 (wszyscy w tym czasie są w domu, żadnego kuriera nie ma)

2. Żona zmienia adres awizowania na inny, sam biorę tego dnia dzień wolny żeby tę paczkę odebrać i czekam na kuriera.

3. Sprawdzam status przesyłki i okazuje się, że paczka spędziła cały weekend w aucie kuriera (w paczce są wartościowe kosmetyki) i gotuje się pomiędzy innymi paczkami

4. Ja jestem pod rzekomo nowym adresem skierowania przesyłki a kurier wcale tego adresu nie zmienił, jest skierowana pod oryginalny adres.

5. Żeby nie było zbyt wesoło - żaden kurier nie zabrał paczki dziś ze sobą do doręczenia.

Dzień urlopu, czas dla rodziny, pieniądze na dojazd stracone.

Firma potrafi tylko "przeprosić"...

Odradzam komukolwiek korzystanie z firmy której kurierzy tak ohydnie kłamią!

#warszawa #kurier #siodemka #biznes
x.....r - Tak działa Siódemka Przesyłki Kurierskie:

1. Kurier kłamie, że pracuje do ...

źródło: comment_4qpXELKQeGyZat9YBMXcNDYqwumscnob.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@xSQr: Ja z żadnym kurierem nie mam, problemów. Może dlatego że potrafię się z nimi dogadać? Zawsze paczka dociera na czas, a jak nie da rady bo nie ma mnie w domu to odsyłam na pobliski cpn. Wystarczy dogadać się z ludźmi i tyle.
  • Odpowiedz
@unclefucker: chcesz to możesz sobie nawet firmę kurierską otworzyć i ustalać tam swoje zasady, ale póki ktoś pyta o stan faktyczny tego jak działają inne firmy - daruj sobie nic nie wnoszące buhaha.
  • Odpowiedz
@xSQr: mi pani kurier z tej firmy kazała zchodzić pod blok po przesyłkę bo ona nie wniesie bo ciężkie :) brzydka była i nieuprzejma więc nie odebrałem i zgłosiłem gdzie trzeba :)
  • Odpowiedz
  • 5
@xSQr: ale ty wiesz ze to wina kuriera a nie calej firmy. Kurier jest #!$%@? i odwala maniane, dzwonisz do firmy ze skarga goscia #!$%@? i jest szansa ze ktos normalny zostaje zatrudniony. ! Kazdej firmie moze sie trafic #!$%@? prwcownik co nie oznacza ze w firmowych "standardach obslugi maja napisane zeby leciec w #!$%@? z klientem" a ze sporo z was zamiast jebnqc skarge do kierownictwa pisze gorzkie zale w
  • Odpowiedz
@xSQr: wszystko zależy od tego który dostarcza paczke, u mnie na przykład z Siódemką problemu nie ma, spoko gość, zawsze o tej samej godzinie, a jak coś to dzwoni, tak samo z DPD i GLS, za to z DHL burak
  • Odpowiedz
@Sondokan: Ciekawe, ile kosztowałyby usługi jakże wspaniałego InPostu gdyby mieli wymóg zatrudniania na umowę o pracę jak Poczta Polska. Poza tym cały ten ich genialny myk to po prostu przerzucenie na klienta najtrudniejszego etapu całego procesu czyli dostarczenia przesyłki.

Swoją drogą, ciekawe czy podatki lecą do polskiego budżetu czy wspierają cypryjskich pasterzy kóz. @CatHater:
  • Odpowiedz