Wpis z mikrobloga


dobra wykop, przejmujemy ten portal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

miło mi poinformować, że na #windowsphone powstaną przynajmniej trzy aplikacje dla wypoku:)

od lewej:

1. znane już Wam #mirkowp robione przez @LubieLiscie

2. #wykoppaper robiony przez @morq

3. #mirkofapper robiony przez @gierekg

proszę o minimum kilka tygodni cierpliwości, gdyż nad 2 i 3 appką pracę dopiero ruszają lub ruszą. :)

ja jednak nie mam dość - dalej szukam programistów do dwóch bardzo dużych projektów:

4. aplikacja wykopu na WP (minus obsługa wiadomości prywatnych i mirko);

5. aplikacja wykopu na Win8+ (tutaj wszystkie funkcje wykopu)

chętni w komentarzach lub na priv, wszystko robione jest charytatywnie (tj. możecie zrobić appkę, gdzie płatna wersja ma postać donacji dla Was jako formy wynagrodzenia, ale wersja "próbna" też jest pełną); nie ma pośpiechu, nie obrażę się, jeśli te dwie appki powstaną np. w styczniu-lutym :)

#bojowkawindowsphone #msboners
źródło: comment_lLZrhLRo2h9FShYyizKlweo8usL1d1At.jpg
  • 51
@kaskaderMike:

@Czarny_Klakier:

wczoraj rozmawiałem z @m__b o przyczynach braku appki na WP itp. - nie spodziewałbym się tutaj wsparcia i w pełni rozumiem stanowisko serwisu - wykop odwiedza jeszcze zbyt mało ludzi z WP, żeby przesuwanie jakichkolwiek środków było tu opłacalne.

nieśmiało liczyłbym na większe limity w API i wspomniane pushe.
@michalkosecki: To dla mnie nie jest argument, wiele osób wychodzi z takiego założenia, że jeśli nie ma appki to nie korzysta z mobilnego wykopu w ogóle. Tak jak ja.

P.S Mam nadzieję, że po udostępnieniu aplikacji uzyskamy realne statystyki co do popularności wykopu na WP i będą one znacznie się różnić od statystyk, którymi kieruje się Białek.
@kaskaderMike: żeby taka appka była opłacalna, musiałbyś mieć 10 tys. użytkowników (i to jest absolutne minimum aktywnych użytkowników - ani liczba instalacji/pobrań, ani liczba gwarantująca jakikolwiek komfort). nie ma tu tylu raczej.
@michalkosecki: Tak z czystej ciekawości. Wstawicie źródła do mirkowp? Mając to pewnie łatwiej byłoby przysiąść do appki wykopowej. (nigdy nie programowałem na WP, ale chciałbym zacząć, a najbliższe 2 miechy będę miał dużo wolnego czasu wieczorami)