Wpis z mikrobloga

Wywiad konserwatyzm.pl z Piotrem Markiem – kandydatem Kongresu Nowej Prawicy do Rady Miasta Lublina

Jaki punkt programu Kongresu Nowej Prawicy uznaje Kolega za najbardziej wartościowy?

– Przede wszystkim konserwatyzm, autorytaryzm i eurosceptycyzm. […] Nie mogę nie wspomnieć oczywiście o geopolitycznym nastawieniu na współpracę z Rosją i Prezydentem Władimirem Putinem. Ja osobiście uważam go za najlepszego, obok Aleksandra Łukaszenki, męża stanu dbającego o znaczenie swojego państwa. Zachodni demoliberalni liderzy nie są godni pastować mu butów.


#4konserwy #4kuce #knp #korwin #jkm #krul #bekazprawakow #pozyteczniidioci #pacholkirosji #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
@fantomasas:

Preferuję indywidualnie zorganizowanie Polskich Jednostek w ramach wdrażanej w Rosji Legii Cudzoziemskiej. Chętnie nawet stanąłbym na czele formowania takich jednostek, i osobiście brał udział w szkoleniu nowych rekrutów.


Wat?
  • Odpowiedz
@RPG-7: Nie wiedziałem, że KNP ma programie współpracę z Rosją i Putinem, nieco jak z przyjaźnią polsko-radziecką w konstytucji PRL xD.
  • Odpowiedz
Dzisiejsi bohaterowie NATO nie reprezentują bowiem polskich sił niepodległego państwa, ale układu podległego polityce amerykańskiej i syjonistycznej.


I wszystko jasne.
  • Odpowiedz
Ruch Narodowy na razie jest bez szans, a poza tym, w polityce zagranicznej jest on, jakby to ująć, jeszcze „zbyt mało narodowy”.


Różnica między mną a nimi jest tylko taka, że oni preferują program gospodarki liberalnej, ja zaś jestem zwolennikiem restauracji gospodarki feudalnej.


WAT
  • Odpowiedz
Idiota jakich mało


@rider3031: nie idiota, tylko nowa jakoś - co prawda miała być nowa jakość, ale pięć pierwszych liter się przecież zgadza

Ściąganie na egzaminach oraz kupowanie projektów to norma. Handel alkoholem w akademiku kwitnie w najlepsze.


@PatologiiZew: pewnie na prywatnych uczelniach takich zjawisk nie ma, może wykładowcy od razu załączają prawidłowe odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Różnica między mną a nimi jest tylko taka, że oni preferują program gospodarki liberalnej, ja zaś jestem zwolennikiem restauracji gospodarki feudalnej. Przyjemniej, moim zdaniem, lepiej byłoby pracować w lokalnych cechach, niż w międzynarodowych anglosaskich koncernach.


CZO
  • Odpowiedz
@fantomasas:

Ja już wiedziałem że jest z lekka dziwaczny jak zaczął mówić o elitarnym liceum... każdy normalny facet nie wspomina o elitarności liceum, elitarne to mogą być studia, liceum, gimnazjum każdy ma w dupie...
  • Odpowiedz