Wpis z mikrobloga

ocie pierdziu. Ktoś oddał kota do schroniska... bo stary... tylko, że ten kot ma 22 lata. Czujecie to? Żyje taki Janusz (czy tam Grażynka) z sierściuchem przez 22 lata po czym nagle olśnienie on jest stary, pozbądźmy się go! A pewnie i tak za jakieś 2-3 lata zdechnie, jakby nie można było poczekać ( ͡° ʖ̯ ͡°) .

Pewnie na starość dzieci się ich (czyli tego Janusza z Grażynką) też tak pozbędą, w końcu nawyki przejmuje się od rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tu link do FB: https://www.facebook.com/JaPaczeSercem/photos/a.320430731389331.69808.320039768095094/632473030185098/

#koty #zwierzaczki #janusze
simperium - ocie pierdziu. Ktoś oddał kota do schroniska... bo stary... tylko, że ten...

źródło: comment_fqr1Y6Lr2U2aVSm9d58EaeF0N2bQ3Fgh.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Czeski_Szwagier: @So_I_Scream: jak nie lubię kotów (tzn. psy > koty! ;) ) tak uważam, że zachowanie w którym pozbywasz się sierściucha po tylu latach wspólnego życia i to zupełnie na starość... no, to ktoś bardzo pojechał po bandzie. Zwłaszcza, że przecież kotem to nie trzeba się nawet opiekować. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

nie wiedziałem że koty dożywają tak sędziwego wieku. Ten miał pewnie ze 21 żyć
  • Odpowiedz
@simperium: To do właściciela wróci, a przynajmniej mam taką nadzieję, że ktoś tego delikwenta odsunie na starość, bo będzie tylko zawadzał. Oby jeszcze mu latorośl emeryturę zabierała, bo tak.

@niesmialy: Też nie miałem pojęcia, że koty mogą tak długo żyć.
  • Odpowiedz
Pewnie jak stary to robil pod siebie a jak w domu jest dziecko/starsza osoba to juz nie ma zartów


@sal3m: W sumie z ludźmi też tak można, dopóki działa, to ok, ale jak zacznie pod siebie robić, albo sprawiać problemy... to się ot pozbywamy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@simperium: I widzisz tu jest sedno. Stary kot niekoniecznie załatwia się pod siebie - może załatwić się gdziekolwiek. Jesli masz dzieci/wnuki to musisz sobie odpowiedzieć co jest dla ciebie ważniejsze - wątpliwa lepsza jakość życia kota czy zdrowie dzieci.
  • Odpowiedz