Wpis z mikrobloga

Mirki!

O zawsze zawsze chciałem poznać #rozowepaski, ich strukturę myślenia jakieś patterny zachowawcze itp. itd. Zawsze byłem brzydki jak noc, ale jakoś dzięki temu mojemu małemu hobby nie miałem problemów ze stuleją. Nie dawno postanowiłem, że podejdę do tematu troszku naukowo i przeczytam parę książek o mowie ciała, psychice kobiet itp. itd. i kurde nie wiem czy dobrze zrobiłem...

Udaję mi się dość szybko wzbudzić zaufanie do siebie co pozwala mi nimi łatwo manipulować, chciałem to wykorzystać by poznać tajemnice niektórych swoich koleżanek z którymi utrzymywałem zawsze stosunki tylko i wyłącznie koleżeńskie i rezultaty mnie przerażają. Zawsze wiedziałem, że kobiety myślą i postrzegają świat o wiele inaczej niż niebiescy, ale nie wiedziałem, że jest w tym aż taka hardcorowa przepaść.

Wczoraj poznałem tajemnice jednej z nich, to normalnie aż mnie zamurowało i straciłem sens życia na paręnaście godzin. Nie polecam takich zabaw jak moja, im więcej wiesz tym mniejszy radość z obcowania z rozowymi.

#rozowepaski #oswiadczenie #niebieskiepaski
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrawieJakBordo: Na początek polecam "Zakazana Retoryka" Glori Beck i blogi typu Umysł Sterowany, potem książki od psychologi, dużo akademickiego pie^%olenia ale można wyłapać co i jak ( kumpel studiował i mi podrzuca co chwile nowe )

@bazingaxl: :D
  • Odpowiedz