Wpis z mikrobloga

Pełno inspiracji chodzi mi po głowie - aż nie wiem za co się zabrać. Pewnie za jakąś godzinę okaże się, co zmajstrowałam tym razem...

#oswiadczeniezdupy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuki_1988: ja poprawiłem mój "dzwonek", a w zasadzie klakson rowerowy, bo złamała mi się nóżka w przycisku, więc postanowiłem, że tym razem zrobię to najlepiej jak potrafię. Wykonałem płytkę, przylutowałem przycisk i kabelki. Na koniec dodałem rękaw z przebitej dętki rowerowej, żeby w razie czego nie zamókł na deszczu. Teraz mały deszczyk mu nie powinien zaszkodzić więc można śmiało ruszać w trasę. Testowałem telefonem ile on daje decybeli i wyszło
  • Odpowiedz
@dreaper: To ładnie. U mnie skończyło się znowu pseudo kobiecą postacią. Tył spieprzyłam, ale nie mam siły poprawiać. Jutro dopiero wypiekę, to może nawet coś poprawię.
  • Odpowiedz
  • 0
@dreaper: Serio? Mój Ty ekspercie od wszystkiego z ogromnym doświadczeniem ;)

A dla mnie praca według schematu i wzoru jest denna. I tak bym go zmieniła w trakcie, gdyż dopiero pod palcami kształtuję moją małą rzeczywistość. W dodatku nawet rysować nie umiem, by pierwotny wzór stworzyć, widzę go właśnie tylko na oko.
  • Odpowiedz
@dreaper: Ale, że Ty? :D Moim sprzętem są moje palce ;) Czasem znajdzie się też wykałaczka do pomocy i nożyk ;) I mnie tu moich talentów nie obrażaj, póki sam czegoś porządnie ulepionego nie pokażesz :P

  • Odpowiedz
@dreaper: No rąk tam nie upchnę :D A poza tym mam pudło z rękawiczkami jednorazowymi, samą modelinę, która już mi 2 pudła zajmuje, farbki, lakiery, szklaną podkładkę :D Więc to się nie mieści do skrzynki jednej za nic, ale też nie jest narzędziami wykorzystywanymi do samego modelowania :P
  • Odpowiedz