Wpis z mikrobloga

@JesusOfSuburbia: no widać że go nie śledzisz, jest redaktorem w najpoważniejszym serwisie o FCB i nie pozwoliłby sobie na oczernianie kogokolwiek, to nie Marca ani rm.pl

A dzisiaj nawet napisał "Ronaldo - kocur" wyobrażasz sobie coś takiego od redaktorów realmadrid.pl?
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: po prostu pewnie najpiękniejszy moment w jego kibicowskiej karierze

Możesz nie wierzyć i się zasłaniać jakimiś niepodpartymi dowodami oskarżeniami wobec Kręcidło, akurat w tę historię z Ronaldo jestem w stanie uwierzyć, bo on jest taką ciotą jeśli chodzi o wizerunek
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: no nie wiem, to nie oni wrzucają jakieś głupie obrazki o Barcelonie na swój fanpage itp. Nie mam zamiaru się kłócić bo akurat o rm.pl mam wyrobione dosyć jednoznaczne zdanie i nic tego nie zmieni, za dużo już widziałem

Nie jestem też typem człowieka który broni swojej racji za wszelką cenę
  • Odpowiedz
@Pismak: nie widziałem żadnego głupiego obrazka na ich fp, za to widziałem brak newsa o Decimie dla Realu na fcbarca.com, mimo że co roku dawali informację o zwycięzcy LM, nie ważne kto nim był. Kompleksy, kompleksy.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: no a ja pamiętam np. jak w jednej kolejce zarówno Realowi jak i Barcelonie pomógł sędzia , na swój fanpage wrzucili gifa ze spalonym Barcelony i podpisem w stylu "UEFA dalej działa dla Barcy" za to o swojej sytuacji już nie raczyli wspomnieć i tak to możemy ciągnąć w nieskończoność.
  • Odpowiedz