Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirasy, mam w tym momencie mojego Xiaomi Redmi Note i Coolpad F1 mojej siostry. Odkąd dostałem tego coolpada do ręki, zastanawiała mnie jedna rzecz, dlaczego ten coolpad jest płynniejszy niż mój Note... no ale, stwierdziłem, że może to MIUI taki ociężały a CoolLifeUI na lekkości. No więc zainstalowałem MIUI w Coolpadzie. Jakież moje zdziwienie, kiedy widzę coolpada śmigającego na MIUI jak leśny #!$%@? a mój Redmi gubi klatki :o

Ktoś ma jakiś pomysł? (Redmi wprawdzie ma już jakiś miesiąc ale wydaje mi się, że od zawsze gubił klatki)

Aha, Xiaomi oryginalny, sprawdzałem wszystkimi sposobami na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aliexpress #oswiadczenie #xiaomi #coolpad
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sambarumba: Obczaj jaki masz ustawiony plan zasilania na miui (ustawienia > bateria > plan zasilania). Jadę na wydajnym i nie zauważyłem drastycznej konsumpcji energii względem normalnego, a telefon jest znacznie płynniejszy. Wcześniej też się dziwiłem, że czasem działa coś mniej płynniej i skąd takie wyniki w benchmarkach. (mam MI3)
  • Odpowiedz
@XpedobearX: w moim Notku na MIUI Polska nie ma planów zasilania, zresztą na stocku też nie było, jedyne co mam to Oszczędny tryb CPU, mam wyłączony. Zastanawiam się czy nie sprzedać tego Notka. Od kiedy zobaczyłem tego F1 który działa dużo płynniej to nie daje mi spokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@XpedobearX @Raadoslaw @streetpunkpl @graziacz76

Panowie, zastanawiam się, czy jakiś total wipe i reinstall systemu by nie pomógł, bo generalnie instalowałem MIUI Polska na stocka bez wipe. Może to jest przyczyna...

Problem jest tylko taki, że jak próbowałem to zrobić, to nie mogłem wgrać (install failed) ROMa i musiałem wracać do zbackupowanego systemu( ͡° ʖ̯ ͡°) Ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić?
  • Odpowiedz