Wpis z mikrobloga

"SPORT cytujący COPE: Marco Reus bardzo blisko Atlético. Los Colchoneros mają zapłacić 27 milionów euro w dwóch ratach (17+10)." Nie chcę mi się w to zbytnio wierzyć, może przez to że liczyłem na jego przybycie do FCB - lecz jeśli będzie to prawdą to Zubi out. Kolejny po Krossie ucieka za marne grosze mimo chęci przyjścia do Katalonii. Jeśli to prawda to Athletico zrobiło genialne transfery. Mandzukić, Griezmann i ewentualny Reus wydają się być bardzo rozsądnymi i przemyślanymi transferami. Barcelona z Realem mimo miliinów wydanych na transfery moim zdaniem mniej się wzmocniło. A Wy co o tym sądzicie Mirki?

Tak wgl jaki jest tag dla kibiców Barcy? Najpopularniejszy?

#sport #pilkanozna #laliga #bbva #fcbarcelona #viscaelbarca
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SquashPL: bzdura marna.

Bild już dawno by o tym trąbił, są w bardzo dobrych z agencją menadżerską Reusa i zawsze wypuszczają wcześniej info dla Bilda.

Atleti mogło pytać o dostępność Reusa, tak jak pytało o dostępność Schürrle parę dni temu (Di Marzio potwierdzał). I z tego nakręcono plotę.
  • Odpowiedz
@Theos: @zreflektowany: @pkoneman: @Hoob: Żebyście się nie zdziwili :D Nie żebym też w to przesadnie wierzył ale jakby nie patrzeć Athletico to finalista LM, mistrz Hiszpanii, może akurat skusili Reusa. Jako ciekawostka dodam że Reus usunął z bio w Twitterze informację - "Borussia Dortmund player" :) chyba coś się szykuje :)
  • Odpowiedz
@SquashPL: Ten transfer jest nierealny z jednego względu, kwoty. Chelsea, United, City, Liverpool, Arsenal, PSG, Barcelona, Real, Bayern i jeszcze kilka klubów jest w stanie zapłacić więcej. Wiec albo to bzdura, albo kwota jest bardzo, bardzo zaniżona.
  • Odpowiedz