Wpis z mikrobloga

@fotexxx: W poprzedniej pracy miałem gościa, który blokował synowi internet albo komputer w biosie, czasami za karę, a czasami po to, żeby się czegoś nauczył, ale z tego co mówił to z marnym skutkiem. Dzieciak jakoś w wieku gimnazjalno/licealnym ;)
  • Odpowiedz
@fotexxx: Ja nie mówię, że blokujesz. Po prostu mi się przypomniała historia w temacie rodziców ogarniających technologię na poziomie swoich dzieci albo dużo lepiej ;)
  • Odpowiedz
@variss: zatem najlepiej gadać z dziećmi o seksie na pełnym luzie: "oh jak tam Karolinko skarbie było z chłopakiem pod namiotem, standardowo, na pieska, na jeźdźca a może pokusiliście się na 69?"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@variss: @Therion: jakbym miał córkę, to bym się chyba załamał wiedząc, co robią moje znajome.

Jak ma się syna, to on jest przynajmniej tym biorącym.

Wiadomo, że wszystko zależy od wychowania, ale popatrzcie na rodziny niektórych koleżanek. Co wiedzą, a czego nie.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: ale ja wcale nie szpieguje :) Bardziej chodziło mi o to ,że są świadome zagrożeń i tego jak często strony padają z powodu włamania i jak łatwo prywatne z pozoru dane wyciekają do internetu bo czasem zajmuje się usuwaniem przyczyn i efektów włamań.

Może tez trochę się boją ,że je szpiegować mogę :P Chociaż mam nadzieje ,że nie to jest powodem ich roztropności :D
  • Odpowiedz