Wpis z mikrobloga

Ogłaszam inicjatywę wyjścia na #mikropiwowwa w Warszawie, będę to robił jeszcze kilka razy, więc jak kogoś to drażni, niech po prostu doda ten tag do czarnej listy, bo zamierzam nim spamować, może nie co chwila, ale zawsze, więc ostrzegam. Póki co na 99% ma być licząc ze mną 8 osób które można wyczytać tu , osobiście jeśli po drodze nie wpadnę pod tramwaj będę na bank, są też osoby które jeszcze się nie potwierdziły na pewno/nie mogą tym razem, ale są zainteresowane spotkaniem.

Jeżeli ktoś w sobotę nie może, niech też się zgłosi w tym wątku, bo nie wykluczone, że nie jest to ostatnia tego typu propozycja, a na przyszłość będę wiedział kogo wołać i nie będę musiał spamować ;-)

Miejsce: podziękowania dla blubi_su

Dojazd: podziękowania dla sohee

Termin: Sobota 06.01.2013 godzina 18:00 w razie czego GG: 8348137/mail w profilu.
genesis2303 - Ogłaszam inicjatywę wyjścia na #mikropiwowwa w Warszawie, będę to robił...

źródło: comment_e4XbSNSnCp8yx3SFg89RXZ8xlFMyqgSf.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@genesis2303: swoją drogą - nie lepiej iść gdzieś, gdzie jest taniej? Pub przyrestauracyjny raczej tani nie będzie.

Może Pub Nora na krakowskim?
  • Odpowiedz
@rss: Mnie specjalnie różnicy to nie robi, reszta się powinna wypowiedzieć, na to już trochę za późno teraz chyba, jak spojrzałem na cennik to tragedii nie ma jeśli chodzi o piwo(jak na wwa), chociaż gdybym wcześniej ogarnął więcej osób z wwa (zapomniałem o tym grillu żeby w tamtym temacie poszukać), to pewnie też bym wolał po taniości na następny raz będę pamiętał gdzie się zwracać, jako "organizator" (chociaż w sumie to czuję się bardziej jako koordynator działań i pomysłodawca) wiem że i tak mi się dostanie albo za to że drogo albo za to że nagła zmiana miejsca więc na jedno wychodzi ;-) na wszelki wypadek zawołam wszystkich:

@
  • Odpowiedz
@genesis2303: Mi jest wszystko jedno gdzie, dostosuję się do innych. Dobro ogółu ponad dobrem jednostki. ;-) @rss Poza tym ile w tym Florianie piwo kosztuje za Królewskie 0,5l 6zł a Żywiec 0,5l 7zł, szkoda, że nie ma większego wyboru. @blubi_su coś mówił, że ma jakieś znajomości tam i coś za darmo może załatwić.
  • Odpowiedz
@biuna: Najwidoczniej przeoczyłem, trochę się przewinęło osób ;) Współczuję, znam z autopsji szpital aż za dobrze, nie lubię go bardziej niż spamu na głównej, mam nadzieję że nic poważniejszego.

Pzdr
  • Odpowiedz
@blubi_su: moim zdaniem to chyba nawet za duży zapas wziąłeś, jak będzie z 10 osób to już będzie fajnie, ale biorę pod uwagę, że jak 10 osób mówi że przyjdzie to przychodzi max 7 czy 8, bo zawsze komuś coś wypadnie, ktoś się spóźni, ktoś powie że będzie a oleje, no i już masz -3
  • Odpowiedz