Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie dotarłem do prawdziwego pamiętnika @shido. Oto jeden z jego wpisów:

To uczucie, gdy znowu dodałem komentarz pod czyimś znaleziskiem lub wpisem na mirko, a jakiś wykopek znowu się w-----a xD Mirko tak bardzo r-------e, a wykoplisko też tak bardzo r-------e xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczki są z mirków, a w------m ich przypadkiem, bo dodałem kolejny komentarz xD Śmiecham, bo wykopki znowu się w-------ą i znowu minusują, a ja siedzę w pracy i przeglądam dalej wykoplisko, a mirki mnie pocieszają, a ja se siedzę w pracy i k---a jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką mirko i strażnikiem wykopliska. Siedzę sobie w pracy i k---a jestem w innym świecie, problemy z atencją są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety góralskie zajebiście grube i nie mam koszulki i same spodnie i się śmieje, w szafce mam czipsy i batony xD


#shidocontent #pasta #heheszki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samwieszkto: a nie zaczynalo sie to tak? Drogi pamietniku, dzisiaj walnalem komentarz u Grega w znalezisku, ze nie znajdzie sie na glownej. I co? Nie znalazlo sie, od jutra zaczynam przepowiadac a zaraz ide puszczac totka. Czuje ze dzisiaj byl dobry dzien
  • Odpowiedz