Wpis z mikrobloga

"I ujrzałem Polskę nową i monarchię nową, bo III RP i układ z Magdalenki przeminęły, i socjalizmu już nie ma. I Państwo Święte - Nowe Księstwo Lichtenstein ujrzałem zstępujące z nieba od Wolnego Rynku, przystrojone jak tęcza na placu Zbawiciela. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: "Oto przybytek Krula z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego l*dem, a On będzie "KRULEM Z NIMI". I otrze z ich oczu wszelką łzę, a unijnych dyrektyw już odtąd nie będzie. Ani nadmiernych obciążeń podatkowych, ni przerośniętej biurokracji, ni d***kracji już [odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły". I rzekł Zasiadający na tronie: "Oto czynię wszystko nowe". I mówi: "Napisz: Volenti non fit iniuria". I rzekł mi: "Stało się. Jam Janusz Ozjasz, Korwin-Mikke. Ja pragnącemu dam darmo pić ze źródła myśli konserwatywno-liberalnej. Zwycięzca to odziedziczy i będę Krulem dla niego, a on dla mnie będzie synem. A dla socjalistów, komuchów, zielonych, demokratów, hitlerowców, maoistów, etatystów i euro federastów: udział w zakładach karnych. To jest wyrok sądu kapturowego".

#korwin #jkm #ewangeliawolnegorynku #knp #wipler
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach