Wpis z mikrobloga

Władimir Żyrinowski mówi o III wojnie światowej. Mniej więcej chodzi o to: decyzja o wojnie na Ukrainie czy też o rozpoczęciu III wojny światowej będzie zależała tylko i wyłącznie od jednego człowieka - Władimira Putina. NATO, Bruksela czy też Obama nie będą mieli nic do gadania. Tylko jeden człowiek, tak samo jak Mikołaj II podczas I wojny i Józef Stalin w czasie II wojny światowej. Żyrinowski wierzy, że decyzja już została podjęta. Kraje Europy Zachodniej same pchają się na skraj zagłady i same są sobie winne. Ameryka jest daleko, a więc nie jest zagrożona. Rosja pyta się Europejczyków czy potrzebna im znowu płonąca Europa. Europejczycy przecież tego nie chcą. W razie konfliktu kraje bałtyckie i Polska zostaną zmiecione z powierzchni ziemi, nic z nich nie zostanie. Rosja nie może pozwolić żeby jakieś rakiety albo samoloty zagroziły jej terytorium. Żyrinowski nie wie co myślą rządzący tymi maleńkimi krajami. Przecież zostaną zniszczeni. Żyrinowski stwierdza, że tylko rozmowy z NATO mogą to zatrzymać. W innym wypadku Rosja będzie zmuszona zrobić nam nowy maj 1945 roku. Na koniec wyraża nadzieję, że wszystko z owocami będzie w porządku, a wielkiej wojny nie będzie. Ale wszystko i tak zależy tylko od Rosji i jej przywódcy.

#rosja #ukraina #polska #wojna #propaganda #ruskapropaganda #zyrinowski
h.....3 - Władimir Żyrinowski mówi o III wojnie światowej. Mniej więcej chodzi o to: ...
  • 17
@conel: @PedroLeon: Doskonale wiem kim jest pan Żyrinowski. Nie można jednak jego słów bagatelizować, bo niestety chyba dobrze opisuje sytuację i jeden z możliwych scenariuszy.

@mRzielony: Nasze położenie geopolityczne jest bardzo niefortunne, tak że mamy po prostu #!$%@?. Od wieków. Raczej nic nas nie uratuje jak rozpęta się jakieś małe piekło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@donmuchito1992: Boże uchowaj, aby nie wyszedł wyżej niż to trzecie/czwarte miejsce.

Tutaj właśnie pojawia się problem. W Rosji alternatywy nie ma. Putin #!$%@?ło/#!$%@?ło, ale zaraz dalej jest KPFR i ten idiota.

Jest jeszcze Mironow, ale to taki Putin-junior.
@hidd3n13: Kłóciłbym się co do stwierdzenia czy nie można jego słów bagatelizować.

Największy problem Żyrinowskiego to nie są "żółte papiery", czy to że lubi sobie #!$%@?ć od rzeczy. Problem w tym, że on zmienia zdanie codziennie, często o 180 stopni. Takiego człowieka po prostu nie da się traktować poważnie.

I nie, proszę mi tu go nie porównywać do Palikota, czy Mikke - to nie ta liga (jeszcze).
@PedroLeon: Ja wiem, że to czysta abstrakcja. Po prostu nie wiem już czy mam się śmiać czy płakać jak widzę taki i podobne filmiki albo czytam wiadomości o tym, że to NATO dąży do konfrontacji, a Rosja chce pomóc Ukrainie i w ogóle cud, miód i orzeszki. ;)

@woodywoodpecker: Klaun, troll i prowokator. Wiceprzewodniczący Dumy i przywódca trzeciej siły politycznej w Rosji.