Wpis z mikrobloga

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow #feels

W nawiązaniu do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/9032130/feels-logikarozowychpaskow-bylem-ja-na-wycieczce-z/

Świnka nr 1:

To co Ci we mnie nie pasuje?


Na studia Ci się wracać nie chce


A po co mi papier? Jakoś na pracę nie mogę narzekać a wiedze i doświadczenie mam taką że papier jest mi zbędny na tym etapie karriery


No ale patrzą na to.


Na ilu rozmowach o pracę byłaś?


Ale nie o to chodzi, tylko będzie widać że się starasz


Jakoś nigdy problemem nie było to że studiów nie mam, a za granicą jeszcze mniej na papier patrzą

Gadka gadka, zeszło trochę wiadomośći.

> #!$%@?ę się z Tobą tylko daltego że mam dobre serduszko. Jestem zmęczona dobranoc.


Zdefiniuj #!$%@?ć bo to trochę dwuznacznie zabrzmiało. Ja Ci się do wyra nie pchałem na siłę.


Chodzi że się męczę z Tobą i próbuje zmotywować do działania.


Ja tu do Francji chce lecieć za Tobą, daleko od dziecka, do kraju który mi się nie podoba, którego język mi się nie podoba i którego nie znam i nie chciałem nigdy się nauczyć a Ty mi mówisz że się ze mną meczysz?


Jestem zmęczona dobranoc.


Super XD

Świnka nr 2:

Słuchaj, będę 19 w Wawie, może przywiozę Ci dyplom i parę Twoich rzeczy żebyś nie musiała specjalnie do Anonowa specjalnie wybierać.


Tutaj Seba, #!$%@? się od Karyny. (z jej numeru)


Ja od niej nic nie chcę, tylko pare rzeczy u mnie zostawiła.


Jesteśmy teraz razem i jest nam cudownie


Jesteś z fajną laską a piszesz z facetem, jak chcesz to Ci dam nr do kumpla z nim nie tylko pisać będziesz mógł. I zapytaj się jej z łaski swojej o te rzeczy.


Czlowieku spojrz na siebie i odpusc sobie bo w przeciwnym wypadku przyjade do Anonowa (600 km XD) i zobaczymy czy taki cwaniak jesteś.


A kto będzie wtedy krowy chodził pasać?


To teraz udowodniles jakim jestes prostakiem my sie zabawimy a ty dalej lodz sie marzeniami.


I dalej piszesz z facetem ^.^ Czy wszystko z Tobą w porządku?

3 minuty później

> Tylko wiesz co Karyna widzi to i szydzi sobie z ciebie bo jestes tak tepy ze tego nawet polska ustawa nie przewiduje


3 minuty, szybko ci poszło. Tylko pamiętaj że jak baba w nocy nie jęczy to w dzień warczy


czekaj niech cie tylko spotkam


Facet 25 lvl a zachowuje się jak gimbusiarz XD Kisnę jeszcze bardziej bo z niego jakiś piłkarz jest a ze mnie suchoklates z IT a ten zagrożony się czuje przez suchoklatesa z IT.

Ale szczerze mówiąc poprawił mi humor :D

Musiałem to z siebie wyrzucić.
  • 6
  • Odpowiedz