Wpis z mikrobloga

@Jofiel: Oj nie panie :) Trzy wymiany turnusów już były, i S6 tylko raz stało, jak było RedBull Air Race i Jarmark się zaczął akurat ;)

Podali we wszystkich mediach, że autostrada za darmo, to wszyscy postanowili, że skoro można oszczędzić to jadą nad morze ;p tak to jeszcze nie było... paradoksalnie korek stoi na bramkach, mimo że nie ma poboru opłat ;) Tusk mistrzem świata :)
@MikiPL: Weź mnie nie wkurzaj, musiałem dzisiaj skorzystać z obwodnicy i kurde same Janusze 90 km/h ze Śląska, Brzydgoszczy i podlaskiego. ;/ Do tego jaśnie państwo z Warszawy, które nie ogarnia, że wszyscy jadą wolno, wbijają na lewy, mrugają i trąbią (dla jaśnie państwa informacja- w Trójmieście jak ktoś jedzie za wolno lewym, to wrzuca się kierunek, mruganie i trąbienie to przejaw chamstwa i wieśniactwa).

Dzisiaj było spokojnie 2-3 x więcej
@MikiPL: Jechałem wczoraj tuż po otwarciu i dzisiaj jakies dwie h temu autostradą i na bramkach nie było korków. Jest zauważalnie więcej samochodów, część osób jeździła jakby pierwszy raz jechali drogami szybkiego ruchu, jednak przejazd w Rusocinie był płynny.

Obwodnica między autostradą a Matarnią również nie była zakorkowana.