Wpis z mikrobloga

@pss8888: trochę to się kłóci z naukami Chrystusa - miłość do bliźniego, wybaczenie jego błędów. Cóż, nigdy nie rozumiałam tych drastycznych sprzeczności pomiędzy Starym i Nowym Testamentem.

W każdym razie to bardzo smutne, że w tak pięknym i mnogim znaczenia symbolu widzicie tylko to, co chcecie zobaczyć, czyli promocją stosunku analnego.
  • Odpowiedz
@jantarka: Pamiętasz, jak Jezus spuścił sążny w------l handlarzom w świątyni? Czyli mamy precedens, gniew jest uzasadniony w pewnych momentach. Jezus uczy miłości i nadstawiania drugiego policzka, ale trzeciego już nie. Należy nawracać, a nie uznawać grzechy za coś dobrego. Jak już Ci wcześniej napisałem, tęcza na placu Zbawiciela jest jednoznacznie symbolem LGBT.
  • Odpowiedz
W Starym Testamencie jest o 7 prawach Noego które symbolizują 7 kolorów tęczy. Jedno z tych praw zakazuje homo i zoofilii tyle że nie jest to pedalski wzór 6-kolorowej tęczy użyty na pl. Zbawiciela.


@pss8888: Nie mogę zawsze gdy ktoś o tym pisze :D Tęcza lgbt ma 6 kolorów bo tak najlepiej wygląda na flagach. Już nie mówiąc, że mam tęcze i 7 i 8 kolorowe, które spokojnie sprzedają na
  • Odpowiedz
@Kaethax: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ci ludzi byli, są i będą. Twoje święte oburzenie, że dwóch facetów teges albo że trzeci zakłada perukę i udaje kobietę, nie sprawi że takich ludzi nie będzie.

Był też już taki jeden, co zamykał ich w obozach i gazował. Na równi z Polakami.

@pss8888: "pedał". Obrażasz ich i nie masz do nich szacunku, a to są twoi
j.....a - @Kaethax: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ci ludzi byli, są i ...

źródło: comment_4cryAXKowomGps5xZck0nqH8FANaU71O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@jantarka: a nie przeszkadza ci to, że na tę tęczę wydaje sie 200tys zł na zabezpieczenie wodne przeciwko podpaleniu.

Taka ozdoba z duoy, cepelia. Tandeta. Już ta palma jest ładniejsza...
  • Odpowiedz