Wpis z mikrobloga

Słuchajcie od miesiąca ćwiczę ćwiczenia z masą ciała, drążki i jakieśtam hantle. Chcę mieć konkretne efekty dlatego pomyślałem, że trzeba zrobić DIETĘ NA MASĘ - ważę 74,5 kg/wzrost 185 coś kolo tego. No i się zastanawiam, czy przy tego rodzaju ćwiczeniach (kalistenika) dieta na masę dorzuci mi troche mięśni czy raczej samego tłuszczu, bo te ćwiczenia mogą być za słabe zeby stymulowac rozwoj miesni? bo chyba dieta na mase to jest glownie dla silowni ,ale czy sprawdzi sie takze w takich warunkach? #kalistenika #mikrokoksy #cwiczenia #dieta #silownia
  • 12
@pawmie: no wiem ale czy nabiorę trochę miesni razem z tłuszczem, czy sam tłuszcz to jest pytanie. mam troche znajomych ktorzy tak cwiczą, ale bez diety no i byloby extra super u nich ale nie mają masy miesnie są po prostu wyrzeźbione ale zero masy dlatego swtwierdzilem ze musi byc masa bo inaczej to kiepsko wyglada
@gimbusiarz: można dopakować ale zajmuje to więcej czasu niż na siłowni lecz znajomość własnego ciała daje ogromną satysfakcję. Ogólna sprawność winduje mocno w górę. Musisz mysleć progresywnie i zawsze ale to zawsze dbac o dobrą forme ćwiczenia - bez bujania itp. Powodzenia!
@gimbusiarz: Warto dołożyć dietę. Na pewno urośniesz. Zakładam, że zalejesz się tłuszczem, bo tak po prostu jest na masie. Chyba, że będziesz miał dopiętą, to wtedy będzie rósł czysty mięsień, ale bez tłuszczu - tylko że dużo wolniejszy proces.