Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? #!$%@? mać xD XD XD

mirki sluchajcie xD urodziny matki nie xD 50 xD jubileuszowe januszowa rodzinkie sie zjechala

do domu przyjezdza babcia z dziadkiem, druga babcia z siostra mamę i jakieś koleżanki grażyny z mężami brzuchatymi januszami xD jeden z nich wygladał jakby połknął piłke do kosza w całości, #!$%@? xD

no i tak siedze tam z grzeczności, dalem mamełe prezentw postaci fiszek angielskich i cieni do powiek oraz tuszu do rzęs i tak slucham co tam gadajo o tym jak to #!$%@? w polsce i ze jabuszka trzeba jesc bo putin wtedy umrze z glodu i bedzie wielki glod w rosji jak kiedys na ukrainie XD XD madrosci tych plebsowatych januszy #!$%@? mnie od srodka tak mocno jak chopak co usiadl na kocie co byl tak bardzo #!$%@? XD pozdro dla kumatych ziomusie. w tle leciala jakas nutka z telewizorni na emtefau jak to nazywa janusz wujek co go pierwszy raz na oczy widzialem xD

nagle dzwonek domofon zrywka z nog mame i leci do drzwi a tam kumpela z pracbazy co nie xD z corka lvl 22, wzrostu 152 na szpilkach, kapeluszu i koku (pomiar z kokiem) i twarzy dziecka jak z tego no XD takiego filmu co dzieciak był diobłem yyyyy DOOM? XD jakos tam to bylo.

noi siadaja i tam sie witaja ze wszystkimi i jako ja najmlodszy w towarzychu to kulturarnie panna sie wita ze mna na koncu.

- anon

- karyna

kiedy przedstawiala mi sie zapadla dziwna cisza i wzrok wszystkich skupil sie na nas, albo tak mi sie wydawalo xD dziwne w #!$%@?

no i tak cos tam poczestunek im mamele zapodala czarny las i jakies #!$%@? jajka z kawiorem, przegrzebki i steki z tunczyka nadziewane szafranem ze szpinakiem. pojadly, malo mowily podczas zarcia. jak skonczyla matka karyny zapytala mnie jaki mam level i co studiuje.

odpowiedzialem uprzejmie, ze 23 skonczony i juz lapie expa na 24 i ze nie studiuje.

- ale przeciez studiowales co tam i cos tam

- tak ale #!$%@? bo #!$%@? guwno cycki dupa wolalem cpac xD XD XD takie tl dr

- aha.. aha.. to co ty w zyciu robisz bo widzisz karynka studiuje resocjalizacje i psychologie zaocznie i ma stypendia i jest wzorowa, jest instruktorka narciarstwa zima a latem trenerka indywidualna w pieknej silkowni marki DZIEWICZY, a oprocz tego dorabia sobie w sklepie weekendami jako merczendajserka.

zapadla cisza, wszyscy patrzo na mnie i kiwajo glowami z uznaniem karynce

- no to gratuluje - odpowiedzialem i kiwnalem glowa z delikatnym usmiechem aka young marlon brado ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- ale ty pracujesz, uczysz sie? cos robisz?

- no skonczylem teraz szkole dla doroslych

- aha i nic nie robisz, a jaka ta szkola?

- technik bhp i teraz zapisuje sie na kolejna. pracuje poza tym.

- o. gdzie pracujesz w banku tam gdzie kiedys?

- nie na budowie

- co jak to jestes robolem na budowie czemu nie w banku zawaliles to jak studia?

znowu zapadla cisza, widzialem, ze moja mama opuscila glowe i bylo jej #!$%@? smutno

- no pracuje na budowie i robie kursy opiekuna osob starzych i niepelnosprawnych

- to co sie bedziesz w gownach starych ludzi babral i uzeral z uposledzonymi?

ja se pomyslalem co to za #!$%@? #!$%@? co jej bolca brakuje czy to jakies #!$%@? jakies apogeum menopauzy

- tak, bede sie babral w guwnach i uzeral z uposledzonymi bo to jest co co chce robic w zyciu.

w tej chwili po pracbazie przybyla moja dzieucha <3 i siada, dostaje ciastko i kontynuuje sie rozmowa

- to co ty robisz na tej budowie? nie mozesz czegos lepszego znalezc?

- nie bo nigdzie nie zarobie lepiej niz tutaj, a sprzedajac czas swojego zycia wole go sprzedawac po 12 zl/h nizeli 6 zl /h jak karyna

- NO ALE KARYNA MA STUDIA I ZARABIA NA SIEBIE 400 zloty miesiecznie ma!!!

- a ja mam 3000 miesiecznie i pomagam rodzinie finansowo, sam sie utrzymuje od paru lat i jestem samowsytarczalny, w dodatku mam wspaniala dziewczyne ktora tutaj siedzi i jestem szczesliwy, a pani corka z calym szacunkiem nie wyglada na szczesliwa.

no sory, ale #!$%@? sie ze jakas szmata niby kolezanka mamę przychodzi na jej urodziny i #!$%@? miesza z blotem jej syna tym samym robiac ze mnie i mamę szambo przed ich wspolnymi ziomeczkami, nie?

moja aralka chyba widziala, ze mi gula jak #!$%@? urosla i zaraz cos powiem wiec z grzecznosci zapytala

- karyna a co studiujesz?

- psychologie i resocjalizacje

dopiero wtedy uslyszalem jej #!$%@? glos dokladnie XD

a aralka na to

- no moja siostra i kolezanka wlasnie tez psychologie i resocjalizacje skonczyly i wykladaja towar w kerfurze teraz bo pracy po tym nie ma

xD XD XD XD XD XD XD XD XD skislem wtedy motzno, aralka chyba nie wiedziala jak bardzo pocisnela, karnie i jej matce bylo glupio wiec jakies 10 min pozniej spakowaly mandzury i #!$%@? z mojej hawiry w podskokach a inba dalej krecila sie w najlepsze.

jeszcze aralka #!$%@? do pieca bo pochwalila sie, ze studiuje dziennie, pracuje w dwoch pracach na raz w hotelu na recepcji i kelneruje na rynku i ciagnie 4k miesiecznie to jeszcze bardziej im sie zrobilo glupio a goscie dopiero wtedy kiwali glowami z uznaniem, mnie rozdupczala duma a mamele i papę rowniez chyba jeszcze bardziej z przyszlej synowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

aralka zmasakrowala cipe zupelnie nieswiadomie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#coolstory #urodziny #cebulaki
Pobierz niepoprawny_marzyciel - ja #!$%@? #!$%@? mać xD XD XD



mirki sluchajcie xD urodziny...
źródło: comment_Do2p8MnXXCHCwWrlzqQTwx49cAfzaXy3.jpg
  • 16
@niepoprawny_marzyciel: znałem ja takiego, co to 12zł/h na budowie zarabiał. #!$%@? był tak pazerny, że jeszcze kable kradł i miedź sprzedawał z nich, albo jakieś pręty i inne złomy. Dopóki szef mu się nie #!$%@?ł autem. Robota tak bardzo stracona i szef też tak bardzo #!$%@?.