Wpis z mikrobloga

#nfzcwel #truestory Mam sąsiądkę ,dajmy na to Kowalską która ma matkę Ninę Kowalską a która obecnie mieszka u mej sąsiadki bo ma prawie 90 level,my mieszkamy obok i nazywamy się dajmy na to Kwiatkowscy(mamełe powiedzmy Stefania).Dostalismy rachunek z odsetkami poleconym ze szpitala na nazwisko Nina Kowalska-Kwiatkowska na poradę w SOR-ze u PEDIATRY !!. #fucklogic sąsiadka Nina lev 90 ,jej córka lev 50+ ,matka lev 50+,ja lev 30+ (bekartów nie mam xD)A rachunek na NIna Kowalska-Kwiatkowska z adresem mojej mamełe oO podpisany przez Stefanię Kwiatkowską.I te szmaty szpitalne zamiast szukać adresata tj.Niny Kowalskiej-Kwiatkowskiej wysłały rachunek do Stefani Kwiatkowskiej bo taki był podpis na rachunku.#!$%@? w to że powinni sprawdzić dowód jak spisywali dane w SOR-ze (i pesel-wie pan nie sprawdziłam mój błąd)przyjmując jakiegoś bękarta.Podpis jest taki a nie sraki i rachunek wysłany na nasz adres.Ojciec sie #!$%@?ł i postraszył szpital prorokiem za to ze posługują się cudzymi danymi osobowymi,część dalsza jutro nastąpi bo idą do szpitala wyjasniać że to nie moja mamełe była z jakimś bękartem na SOR-ze
  • 7
@Pan_Buk: PodpuszcZałem mamełe żeby zażądała zwrotu kasy za autobus :D,zobaczymy jak będzie...dla mnie to paranoja jedne dane na rachunku a inny podpis a ścigają podpisujacego...(znaczy zeby było jasne ...rachunek na tusk-komorowski a ścigają Tuska bo podpisał :D)Dane zapewne wzieli z bazy NFZ.......zreferuje
@Pan_Buk: Sprawa niby załatwiona telefonicznie,księgowa z początku nie chciała uwierzyć że mamełe ma tak wysoki lev ale w końcu dała się przekonać.Jednakże i tak albo trzeba jechać na szpital albo odesłać poleconym ten rachunek który przyszedł aby wystawić do niego korektę.Czyżby księgowa zacierała ślady swej pomyłki :>?