Wpis z mikrobloga

nazwanie kogoś "czymś" tylko dlatego, że się nie rozumie czym jest transseksualizm jest w moim odczuciu obraźliwym zwrotem i trzeba się liczyć z reakcją osoby której się ubliża. Swoją drogą żałosne, że człowiek który tak się obnosi z tym, że jest chrześcijaninem zachowuje się w tak chamski sposób.. Jezus chyba inaczej nauczał..
  • Odpowiedz
@nie_tak_szybko: zawsze byłem daleko od polityki, prawactwa, lewactwa, neuropy itp itd. Chyba mój ani jeden wpis ani komentarz tego nie dotyczył. Ale co jak co, w tym przypadku, to jest "COŚ". Przepraszam ale nie toleruję czegoś takiego i nigdy nie będę miał do czegoś takiego szacunku. Może będzie Ci to łatwiej zdzierżyć jak powiem Ci że jestem ateistą, #gimboateizm etc.
  • Odpowiedz
@nie_tak_szybko: no pewnie, w sodomie i gomorze Bóg zrównał wszystkich z ziemią za grzech i rozpustność , a Jezus by pewnie leczył z opętania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym czytałem co to ten transseksualizm jest i na wiki jest napisane.

Dotyczy to zaburzeń spowodowanych brakiem identyfikacji z płcią którą się posiada.

Zaburzenie powoduje dyskomfort o znaczeniu klinicznym lub upośledzeniu w społecznym, zawodowym lub innym ważnym
  • Odpowiedz
@krasecz: męska d----a to nei porównanie. Rafał faktycznie jest dziwką, jego ogłoszenia teraz jest bardzo łatwo znaleźć, chociażby w znalezisku z tym filmikiem albo na fejsbuniu Tak czy nie.

@nie_tak_szybko: Ależ on się doskonale liczył z reakcją, przecież szopkę odstawił piękną. Jak inaczej nazwać transseksualistę niż "to coś"? Przecież to nie jest kobieta, a za faceta się obrazi. Moim zdaniem powinien mówić per "pan", ale to jest narodowcowy
  • Odpowiedz