Wpis z mikrobloga

@Tichy: Nie bardzo wiem, obudziłem się skacowany po sylwestrze, wyciągnąłem telefon z kieszeni spodni, wyglądał OK, ale nie reagował na żadne zabiegi. Dopiero pod światło zauważyłem jakąś smugę/pęknięcie na wyświetlaczu (nie, nie na tafli szkła na ekranie, ale pod nim). Mało tego, gdy próbowałem go włączyć, bardzo szybko i mocno nagrzał się w okolicy głośnika (na tyle gorący, że poparzyłem opuszek palca ;p) i teraz lekko śmierdzi spalenizną...

Czyli chyba nie
@Tichy: @wielooczek czym by nie był pokryty ;) i tak będzie to panel dotykowy. Pracowałem kiedyś w autoryzowanym centrum serwisowym telefonów. Dotyk mógł jak najbardziej wytrzymać ale wyświetlacz już nie. Nagrzewający się telefon może sugerować zwarcie - może został zawilgocony. Na baterii i pod bateria w telefonie powinny być naklejki koloru białego - przy dużym zawilgoceniu odbarwiają się na czerwono (choć może ich nie być zależne od producenta)
Pobierz lordvankris - @Tichy: @wielooczek czym by nie był pokryty ;) i tak będzie to panel do...
źródło: comment_lj7A7rLV4EvcqbD4AwQJwes2vCUZ5BvD.jpg
@wielooczek: koszt lcd + robocizna do tego jeżeli jest zawilgocony usunięcie wilgoci czyli wizyta płyty głównej w wanience ultradźwiękowej. Kosztów naprawy nie znam nie zajmuje się tym już od dawna. W niektórych modelach telefonów dotyk i lcd to jeden element razem zgrzany. Na alledrogo można kupić różne dziwne chińskie zamienniki. Najpierw sugerowałbym Ci wizytę w serwisie niech ktoś rzuci okiem i powie Ci dokładnie co i jak i ile smoczych monet