Wpis z mikrobloga

#brudstock

Od kilku dni dostaję wiadomości typu "sam jesteś jesz gówno", "usuń konto", "oby twoje dzieci był kucami", "nie umiesz programować", "a żeby ci masa spadła", "na pewno kuce odbiły ci laskę". Po pierwsze ja jem tylko mutant massy i myślałem że to wiedzą już wszyscy (wiem że sucho ale musiałem :/). Po drugie dzień w którym usunę konto będzie dniem końca wykopu bo podludzie go przejmą. Jak urodzi mi się dziecko to wrzucę je do kałuży i jak zamiast zacząć płakać zacznie się śmiać to pójdzie do domu dziecka i współczuje jego adopcyjnym rodzicom. Programować umiem, ale nikt tego nie dostrzega bo jak idę do pracy to mówią "o lol, jesteś czysty, pachnący, zadbany, ostrzyżony, nie masz przepoconej koszulki slayera, na pewno nie umiesz programować!". Masa żeby spaść musi najpierw być. A na końcu sugerowanie że kamc kiedyś nie był #tfwnogf, zastanówcie się tylko xD

Kwestia kolejna, za przeróbki #pasta o ostrym żarciu zawsze są warny i usuwania postów, mój wisi do tej pory. Tak samo #ama @PrzystanekWoodstock, dotychczas ama oficjalne były przepychane na siłę na główną, te po pół godziny znikło zakopane. To że właściciel tego portalu ma bardzo czyste nazwisko to pewnie nie przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna sprawa, zarzuca mi się że hurr durr kamc nigdy byłeś, pewnie mama cie nie puszcza i nie masz koleguf, nie potrafisz sie bawić, #woodstock jest czysty i przyjazny, my ruchamy a ty stulejo co. Prawda jest taka nie muszę tam być by wiedzieć co się tam dzieje, wystarczą mi opinię ludzi którzy tam byli lub są teraz i piszą co się tam odjebuje. Pozdro dla mirków z #historiezwoodstocka. Zacytuję jeszcze @DeXteR25 "Pamiętaj, że godność nie ma ceny. "

Już pomijam fakt że większość bydła jedzie tam tylko po to by napić się szczyn i z nadzieją że dotkną jakiegoś pijanego cycka http://muzyka.onet.pl/grzeskiefestiwale/przystanek-woodstock-2014-kapiel-w-blocie.-co-wymacamy-to-nasze-10

Najbardziej boli mnie fakt, że za kilka dni te małpy wrócą ze swojego zoo i jak gdyby nigdy nic będą znowu żyć w naszym społeczeństwie, będą udawać grzeczne dzieci przed rodziną, w szkole, będą przykładnymi partnerami dla swoich stulejek mimo że dzień wcześniej zachowywały się jak zwierzęta. Na dodatek dochodzi to że nasze babcie wrzucają pieniądze w te błoto Owsika z nadzieją że uratują jakieś dzieci z downem lub inne babcie.

Zaraz zlecą się kuce i powiedzą że tam chodzi o muzykę. Już bo w to uwierzę xD Moja #czarnolisto która zaczyna przypominać #brudnolisto na was czeka. Zaczyna mi być żal osób które wcześniej na nią trafiły i teraz muszą siedzieć z wami w tym smrodzie.

Sam jem z paśnika i chodzę po borze bagiennym, ale bez przesady...

A teraz zw bo zanim zacznę fapować do plusów to muszę iść wsadzić se w dupę jakiś dezodorant bo antyperspirant to za mało na moje obrzydzenie do was.

#bekazpodludzi
kamdz - #brudstock 

Od kilku dni dostaję wiadomości typu "sam jesteś jesz gówno", "u...

źródło: comment_6O11J1WZXlgp9uSBtgpdlJDbJoRRvoCM.jpg

Pobierz
  • 53
@shido: Dziękuję, Twoja wypowiedź mnie bardzo podniosła na duchu i teraz wiem, że nie mogę się poddać w mojej walce. Po prostu chciałem wyrazić swoją opinię na temat pewnych subkultur tak jak inni przykładowo wyśmiewają hipsterów, ale niestety nasze kuce nie mają dystansu do siebie i nie potrafią uszanować innych opinii niż swoje. Podobnie jak nie potrafią uszanować spokoju innych uczestników festiwalu lub naszych i tak zdezelowanych pociągów. Dziękuję kolego za
@kamdz: mam nadzieję, że dalej będziesz tępił kuców. Kiedyś sam nim byłem. Ale zmądrzałem i ściąłem ten wstrętny psi chwost. Teraz mam fajną pracę, wracam do niezłej formy i zaczynam oglądać się za fajnymi loszkami. Poznałem spoko ziomeczków, którzy nie są stulejami.

Także do boju!
@kamdz: standardowo, nie byłeś, nie będizesz ale komentować trzeba. Taki jesteś zajebisty super koks i siłownia i inne gówna to idz sobie na siłkę, popompuj troche to może zejdzie napięcie i spojrzysz na to z dystansem. Wiadomo że wiesz jak tam jest bo w internecie ludzie nie kłamio i #historiezwoodstocka nie są wymyślone i podkolorwane.

Nigdy nie zrozumiem #podludzi ktorzy tak srają się tylko dlatego że coś się dzieje, mimo że