Wpis z mikrobloga

Już dawno nie słyszałem o tak idiotycznej akcji jak #jedzjablka ... Mówienie, że w----------e jabłek na potęgę to patriotyzm jest co najmniej ignorancją. Mam przypomnieć, że te sankcje się nie wzięły z d--y tylko stąd, że banda idiotów rządząca w tym kraju zaczęła wymachiwać szabelką, bo poczuli się zbyt pewni siebie. To przez nich tysiące sadowników może teraz zbankrutować. "Postaw się Putinowi" pffff... Jeszcze nam to kozaczenie wyjdzie na złe, oj zobaczycie jeszcze...

#k------c
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@assault: Zawsze naród odpowiada za głupoty świń z wiejskiej. Już jedzą jabłka, bo takie polecenie i boją się zagłosować na kogoś innego niż PiS i PO. Może dlatego Maryja łapała kule w Częstochowie, bo tacy święci jesteśmy.
  • Odpowiedz
@assault:

Te 700 milionów ton w przeliczeniu na jednego z 36 milionów Polaków wychodzi niemal 20 ton na łebka. Polska jabolem i szarlotką stać będzie :>. Dla mnie spoko.

A na serio to nazywanie tej akcji patriotyzmem nie jest ignorancją. Chwilka nauki - patriotyzm jest NAWET wtedy gdy wspiera się akcje dążące do poprawy sytuacji, nawet tak krytycznej jak obecna, która została wywołana poniekąd przez NASZ rząd. Czyli że robisz
  • Odpowiedz
Te 700 milionów ton w przeliczeniu na jednego z 36 milionów Polaków wychodzi niemal 20 ton na łebka.


@IgnacyJanPaderewski: machnąłeś się o 1000 razy 15 kg a nie 20 000 kg - no chyba, że sadownicy nie widzą co mówią a Rosjanie jedzą 5 ton jabłek na osobę
  • Odpowiedz