Wpis z mikrobloga

#knp #korwin #4kuce #4konserwy

Najpierw KNP atakowano Korwinem - że gwałci kobiety i gotuje noworodki.

Teraz narracja się zmienia - nastała nad Wisłą pierwszy raz w historii moda na czytanie programów, tzn. jednego programu i KNP jest atakowane za brak matematycznego uwodnienia, że wielbłąd to nie wieloryb.

Jestem ciekaw, czy zwykłych wyborców (poza mirko) to obchodzi i wpłynie na wynik wyborczy?

Klasycznie wołam Bandę Pięciu Kucy

@LibertyPrime @Velati @RPG-7 @franekfm @Vealheim
  • 22
@MajkiFajki: Tu już nawet nie chodzi o matematyczne udowadnianie. Te wszystkie śmieszne partie jak PO, PIS, SLD i cała reszta...po prostu MAJĄ programy. A KaNaPa nie ma nawet rozpisanej idei, o którą walczy, mimo iż Korwę jest publicystą i miał ponad 20 lat na spłodzenie jakiegoś tekstu. Z tego beka.
@MajkiFajki: szok, chce wiedziec na co glosuje.

Porownanie nie jest adekwatne, tutaj sie pytam po prostu po tym jak widzialem jak dziambor jest wgniatany w ziemie na wizji, nie mowie ze korwin jest zly czy dobry - to jest partia na ktora chce glosowac i chcialbym wiedziec czy to dobrze oddany glos
kuce są teoretycznie najbardziej świadomymi wyborcami


@RPG-7: Zatraciłem chyba zdolność do wykrycia ironii (nie mylić z aronią). Jeżeli kuce są świadomymi wyborcami to ja jestem świętym tureckim.
@MajkiFajki: oczywiście, każdy z nas wie, że wyliczenia nie przekonają żadnego janusza, bo on i tak ich nie przeczyta, co nie oznacza, że partia nie powinna takowych posiadać, bo może wśród nowaków z polityką ścierających się raz na jakiś czas w telewizji to jest sytuacja bez znaczenia, ale dla świadomych wyborców i komentatorów sceny politycznej partia bez programu jest po prostu śmieszna. Nie oddam głosu na kogoś kto chce zburzyć cały
@MajkiFajki: @RPG-7: Nie, szaraków to nie obchodzi, na nich trzeba stosować propagandę. Co nie zmienia faktu, że elita która tworzy pewien ruch nie powinna zadowalać się tym, jak to ujął Dziambor: "no ale Panie! PiSiorki też nie mają programu huehue". Elita, która buduje pewien ruch polityczny powinna składać się z perfekcjonistów a program powinien powstać z przyczyn praktycznych a nie propagandowych. Otóż, jak dojdzie do koalicji to nie warto tracić
już widzę, jak wszystko pozmieniasz na raz


@franekfm : No a gdzie ja tak pisałem? Mniej emocji, więcej skupienia. Program trzeba mieć, żeby nie pluć sobie potem w brodę, że rząd się rozpadł po 2 latach a nie po pełnej kadencji a my z racji zaniedbań zrobiliśmy mniej reform niż można było.
@Velati: dzisiaj pisałem o metodzie iteracyjnej podchodzenia do problemów. Najpierw PIT i CIT oraz likwidacja socjali, VAT + akcyzę można przełożyć od dwa lata. Poza tym nie będziemy mieli większości a rzeczy robi się jak się może coś zrobić czyli jak dobrze pójdzie to po następnych wyborach.

Teraz jest za dużo niewiadomych, żeby podać cokolwiek szczegółowego. Za dużo czynników.
@Velati:

No i powiedz że ty nie trollujesz.

KNP jest jedyną partią który ma jakikolwiek program.

Jest jedyną partia której wyborcy znają program i głosują na program.

A ty pierd... że "program trzeba mieć".

No czy to nie jest trolling? :)
likwidacja socjali


@franekfm: można precyzyjnej, jakich socjali. Ogólnie socjal to rocznie wydatki 250+mld rocznie. Tam jest wszytsko co łączy sie ze słuzba zdrowia, emeryturami itd - co konkretnie chesz usunac?