Wpis z mikrobloga

@szatniarka: haha hiphop:) w zyciu bym sie nie spodziewał że trafie na numer vadima scrollując mirko:) byłem kiedys chyba 100 lat temu na jego koncercie we wrocławiu, a na yarah bravo też byłem ale na hiphop kempie:)
@stefan71: ha! Też byłam na koncercie Vadima, ale w Warszawie. Z sześć, siedem lat temu miałam ogromną zajawkę na ninja tunes i słuchałam praktycznie wszystkiego jak leci z wytwórni, DJ Vadim (obok herbalisera, skalpela, mr. scruffa i cinematic orchestra) był jednym z faworytów. Lubię teraz wracać do tych kawałków, bo jestem już zmęczona nieustannym sprawdzeniem nowości i premier, co jest chyba klasycznym syndromem muzycznego nerda :/
@szatniarka: miło spotkać kogoś z podobnym gustem muzycznym;) tak w ogóle to znasz numer, z którego Vadim to samplował? https://www.youtube.com/watch?v=fSoVQ3WwzaI strasznie lubię odgrzebywać takie rzeczy i niejednokrotnie oryginał wkręca mi się jeszcze bardziej.. A co do nowości to ja jakoś nie umiem sobie przyswajać nowej muzyki, bardziej się cofam niż idę do przodu ale w dzisiejszej muzyce jest dla mnie bardzo mało inspiracji;)