Wpis z mikrobloga

Mirki będzie ktoś z was brał udział w XI Maratonie MTB dookoła Miedwia ?

Osobiście brałem rok temu i wrażenia zajebiste. Zawody to typowa masówka aby propagować jazdę na rowerze. W tamtym roku brało udział jakoś 1k osób w tym będzie pewnie więcej (z roku na rok jest więcej) Trasa jest praktycznie płaska jak na MTB i liczy 58km najlepszy wykręcił czas 1:40 ze średnia ponad 35 km/h więc mówi to samo za siebie.

Dodatkowo po zawodach jest losowanie nagród z tego co pamiętam to w tamtym roku był ich ponad 200 od jakiś parasolek po skutery. Niestety nie zostałem na losowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#szczecin #rower #stargard #zachodniopomorskie #pytanie #rowerowyrownik (sorry za spam tagiem ale więcej osób zawołam) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CreativePL - Mirki będzie ktoś z was brał udział w XI Maratonie MTB dookoła Miedwia ?...

źródło: comment_cZwrhCd4H26r7ZUGpD7vu2b66gzmCxFJ.jpg

Pobierz
  • 15
@mikkeboss: Miałem rok temu ale stwierdziłem że się troche cykam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem też w tym roku, ale mój rower się nie nadawał (ostra tylna centra bez tylnego hamulca) a co za tym idzie rozregulowana przerzutka i #!$%@? support.

Obecnie mam już wszystko wymienione, aczkolwiek nadal się troche cykam żeby wziąć udział, bo ja głównie szosa a w lesie dawno nie katałem. Jednak mój znajomy