Wpis z mikrobloga

O cie kropię Miry, można nabawić się niezłego raka. Polecam. #rozowepaski pieją nad tekstami które powiedziałby wymarzony, idealny partner. Czyli innymi słowy: poradnik, jak zrobić ze swego chłopaka ciepłą pipę na posyłki xD

https://www.facebook.com/tekstyidealnegochlopaka/timeline

#bekazniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow #heheszki #cringe #beta #beka
NieIdzieWamPrzetlumaczyc - O cie kropię Miry, można nabawić się niezłego raka. Poleca...

źródło: comment_gJGFuty8HZcOVsuhWJAW4DdDvfoB4DVJ.jpg

Pobierz
  • 25
Już widzę jak jakikolwiek chłopak zwalnia się z pracy i jedzie ;D I na pewno będzie szybciej niż kolejny autobus.

Przy okazji dowiedziałam się, że inteligencja niektórych dziewczyn z roku jest na poziomie dojrzewających nastolatek bo widzę, że klikały "like" ;D

Chociaż tak jak pisze @mojwa: niektóre teksty wynikają z troski np. niesienie zakupów ;)
blondeblossom - Już widzę jak jakikolwiek chłopak zwalnia się z pracy i jedzie ;D I n...

źródło: comment_EYtfr3i6NJlsL99UrtGGEeLgeeHG3wqT.jpg

Pobierz
@blondeblossom: niekoniecznie musi byc w pracy wtedy ;-)

Coz, ja po swojego faceta potrafie wyjechac bo deszcz leje.

Wiele rzeczy zalezy od sytuacji, bo syt z obrazka moze wygladac tak:

Ksiezniczce uciekl autobus, nastepny jest za 15 min, ona w ryk a facet musi sie tluc 30 min przez korki.

A moze tez tak:

Dziewczynie uciekl autobus podmiejski, nastepny jest za 1,5h, facet dojezdza w 20 minut.

Pierwsza sytuacja jest glupia,
@mojwa: Widząc poziom większości tych wpisów zinterpretowałam z góry jako sytuację nr2. ;p

I większość z tych "zaraz będę" jest bez sensu np. "Boli cię brzuch? zaraz będę" No dafuck?

Ale masz rację - wiele zależy od interpretacji.