Wpis z mikrobloga

Nienawidzę was, #!$%@?. Nienawidzę każdej z osobna. Gdybym mógł, pozbyłbym się wszystkich, choćby miało mi to zająć resztę mojego życia. Mordowałbym was z nieukrywaną, prawdziwie sadystyczną przyjemnością. Z satysfakcją i szaleńczym uśmiechem na ustach. Mordowałbym powoli i okrutnie, spijając wasze łzy i czerpiąc dziką radość z waszego cierpienia. Każdą w inny, wymyślny sposób. Przerywałbym ceremonię, żeby wysłuchać waszych błagań o litość, a potem roześmiać się i wznawiać cały proces. Zapamiętajcie to, bo kiedyś was dorwę.

#robaki ##!$%@? #sadyzmboners
Pobierz
źródło: comment_Y2aShraQos5TDjaLlCAJSE0fy1risSmC.jpg
  • 10
@Marmite: Mój wujo łapał kiedyś takiego na polu przy żniwach, w czasie odpoczynku w cieniu, zrywał trawę i z pojedyńczego źdźbła formował pal męczarni którym obarczał fruwającego więżnia przekuwając jego odwłok w poprzek tym źdźbłem a potem puszczaliśmy takiego na wolność. Wujo odprowadzał jego zaburzoną trajektorię lotu w milczeniu, zaciągając się Klubowym i popijając wino owocowe.
@Marmite: w czwartek wróciłem z podlasia do Szczecina. Jaką ulgę poczułem... tam gdzie się nie ruszyłem to byłby te irytujące muchy końskie które potrafiły przez dwa kilometry za mną lecieć. Tutaj nie spotkałem jeszcze żadnej. UFFF