Wpis z mikrobloga

Chciałbym zrobić mały test. Jestem ciekaw czy innym pomarańcze z tego automatu smakują tak samo jak mnie. Dla mnie są przepyszne. Zimne, bardzo słodkie, niebo w ustach. Raz kupiłem (u mnie kosztują 4,50 PLN) i zacząłem praktykować ten nawyk w miejscach gdzie widzę ten automat. Smakowały mi tak bardzo, że kupiłem 2 rodzaje pomarańczy i napiłem się z nich soku u kumpla, który ma wyciskarkę. Były dobre, na pewno lepsze niż kupny sok. Ale nadal nie tak przepyszne jak te z tego automatu. Czy Wam też tak smakują?

Dzisiaj miałem szczęście trafić na wymianę pomarańczy. Zrobiłem zdjęcie worka z pomarańczami. Znam ich rodzaj i kraj pochodzenia. Jak również Wy będziecie nimi zainteresowani to zdradzę tajemnice. O tym czy ktoś jest zainteresowany czy nie będą świadczyć plusy pod tym wpisem.

#oswiadczenie #szpiegujo #zdradzajo #informujo #coolstory
Bunch - Chciałbym zrobić mały test. Jestem ciekaw czy innym pomarańcze z tego automat...

źródło: comment_unzcNHvXvUaRo0oDvyULJvNLTyoPdGBb.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Bunch: Jak przywieziesz mi ten sok z tego automatu to się napiję. Ewentualnie chociaż daj info gdzie postawili taki automat, bo ja pierwszy raz o takim czymś słyszę.
  • Odpowiedz
@goblin21: W Krakowie widoczne od 5 miesięcy około.

Teraz wiem, że "te" pomarańcze kupimy w Makro cash and carry.

Paczka 5 kilowa. Ceny nie znam bo nie mam tam wstępu.
  • Odpowiedz
@Bunch: To są takie małe pomarańczki z Hiszpanii. Kosztują około 5 dych za worek, chyba jest ich trochę więcej niż 5kg. Co do smaku całości to rzeczywiście jest świetny, jeżeli chodzi o sam wyciśnięty sok to nie wiem czy również jest tak kolorowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ojciec kupił je jakoś w zimie, więc miałem okazję spróbować.

A teraz uważaj, poczujesz się jakbyś otrzymał Paszport Polsatu (i
  • Odpowiedz
@TryWalkingInMyShoes: Stary, dokładnie tak! Makro - odczytałem nazwę dystrybutora.

Kwitek na jednorazowe zakupy? To istnieje coś takiego? Nie wiedzialem. Wiesz jak mnie ucieszyłeś tym newsem?

A smak faktycznie świetny. Piłem tylko sok i jest niesamowity.
  • Odpowiedz
@TryWalkingInMyShoes: Nie znalazłem żadne informacji aby 'zwyczajna' osoba mogła tam robić zakupy. Co więcej - znalazłem informacje jaka wyłącznie może. Nie było ani słowa o wstępie dla innych.
  • Odpowiedz