Wpis z mikrobloga

mam taka dziwna sytuacje w domu i ciekaw jestem jak to wyglada od jakiejs prawnej strony, wiec prosze o opinie.

mieszkam sam w domu z matką (wlasciciel), ja studiuje, ona sobie pracuje, nieistotne. wpadala do mnie jakis czas temu czesto moja dziewczyna i moja matka ma obsesje na jej punkcie i nienawidzi jej, jakas #!$%@? paranoja, wyzywa ją od dziwek, #!$%@? i inne gówna (no cóż, #bekazrozowychpaskow), ostatnio tak jej #!$%@?, ze zadzwonila po policje 2 razy jak u mnie byla, siedzielismy w pokoju pilismy browarka i takie tam, jako, ze byla gosciem to policja jej kazala w skrocie sie wynosic no to poszedlem z nia, teraz pytanie, czy np. w jakichs normalnych porach ona ma prawo przychodzic do mnie na chate i mam prawo miec jakichs swoich gosci czy wiecznie sie musze uzerac z #!$%@? matka i policja? no niestety policja jest po jej strnoie bo dom jest jej, jak to wyglada? #prawo #problemy #pytanie #rozowepaski #trudnesprawy #notcoolstory
  • 15
  • Odpowiedz
@MekaS: generalnie to chyba dom nie jest odebrany jeszcze, ale mieszkamy we dwojke tutaj, za kazdym razem jak policja przyjezdzala to kazali jej wyjsc i tyle, ot tak po prostu, #!$%@? mnie to bo chce z nia byc razem a teraz nie mam mozliwosci zeby kupowac nowe mieszkanie, hotele czy #!$%@? wie co
  • Odpowiedz
@Capo_Bastone : Myślę że ma jakiś problem psychiczny objawiający się tak silna niechęć do tej dziewczyny. Nie obrażając Twoje Mameł oczywiście, ale no przesada. Chyba że naprawdę coś złego zrobiła: np zabiła ukochanego kota... jeśli matka jest właścicielem to może dzownić ile chce powołując się na naruszanie miru domowego....
  • Odpowiedz
@Capo_Bastone : Myślę że ma jakiś problem psychiczny objawiający się tak silna niechęć do tej dziewczyny. Nie obrażając Twoje Mameł oczywiście, ale no przesada. Chyba że naprawdę coś złego zrobiła: np zabiła ukochanego kota... jeśli matka jest właścicielem to może dzownić ile chce powołując się na naruszanie miru domowego....


@Zkropkao_Na: czyli dupa zbita
  • Odpowiedz
@Capo_Bastone: cytując art. 193 KK. "wbrew żądaniu osoby uprawnionej nieopuszczaniu takiego miejsca." - wiec ma podstawę prawną. Masz dwie opcje: wyprowadź się albo spotykacie się u niej (upierdliwe ale będziesz miał spokój)
  • Odpowiedz
@Capo_Bastone: Pozwij matkę o ochronę dóbr osobistych - ich katalog jest otwarty, wiec powinno chwycić. O ile dziewczyna nie odwala niczego przy matce. A z drugiego fakultetu odpowiem Ci tak - albo matka albo ona. O ile rodzicielki niczym nie sprowokowała, to poszedłbym za dziewczyną.
  • Odpowiedz