Wpis z mikrobloga

@alkan: Oj oj. Widzę, że bardzo cię boli uszczypliwy komentarz użytkownika @snow :).

Tobie jako mężczyźnie w ogóle wypada tak powiedzieć o innym samcu?


@alkan: Być może gdybym obracał się w towarzystwie takich Jasiów, czy innych neuropejczyków pewnie nie. Ale zadając się z ludźmi, którzy przeważnie dbają o swoje ciała. Czemu nie?
@Aleksander_Newski: Boli? Zależy jak na to spojrzeć. Nie boję się sporów światopoglądowych, ale bardzo nie lubię głupoty. Więc jeśli ktoś zamiast sensownie przedstawić swoje argumenty potrafi tylko postępować jak dziecko z podstawówki ("ahahaha-hehe, spójrzcie na niego jaki brzydki!"), to to jest dla mnie bardzo bolesne - bo do imentu głupie.
@alkan: ja znam lewicowych zbrodniarzy, których ofiary mozna liczyć w setkach tysiecy w ramach uprawianej prze nich inzynierii społecznej. Co gorsze? Samotny prawicowy fanatyk, czy lewicowy lider z wizją zmiany społeczeństwa?
@NieWiemASieWypowiem: Wpis istnieje dlatego, bo ja mam taką ochotę. To chyba najlepsze wyjaśnienie.

Poza tym trolle z neuropy przeważnie atakują rozmówców personalnie zarzucając im jakieś osobiste cechy, które miałyby pozamerytorycznie zdyskredytować rozmówcę. Natomiast ktoś użył ich własnej broni i wcale bym się nie zdziwił, gdyby był bardzo bliski prawdy.
@Aleksander_Newski: Już dawno porzuciłem wszelką nadzieję na sensowną dyskusję na tematy społeczno-polityczne na tym portalu. Obie strony się przekrzykują i obrażają, argumentacji nie ma żadnej, poza właśnie taką w postaci przeklejania głupich obrazków i wymyślania wyzwisk. I nie udawaj, że Wy jesteście święci. Nawet w znalezisku, które podlinkowałeś - przeczytaj opis. Przypomnieć Ci, kto lubił rozwodzić się o "podludziach"?

A na marginesie - światopoglądowo to właściwie to nikogo mi tu nie
@Trust:

ja znam lewicowych zbrodniarzy, których ofiary mozna liczyć w setkach tysiecy w ramach uprawianej prze nich inzynierii społecznej. Co gorsze? Samotny prawicowy fanatyk, czy lewicowy lider z wizją zmiany społeczeństwa?


A ja znam takich prawicowych. Ojej. To się policytujemy. Ale może lepiej skupić się na normalnej dyskusji, a nie przeklejaniu obrazków, tworzeniu neologizmów i przerzucaniu się zmanipulowaną historią?
@Trust: Wiem o tym. Większość żyje w osobnym świecie, zupełnie innym niż ten rzeczywisty.

@alkan: Kto to jest "Wy"? Ja jestem jeden. Ludzie związani z neuropą zniszczyli jakąkolwiek kulturę dyskusji na tym portalu. Ja przynajmniej uwolniłem swoje wpisy od nich blokując ich.

Przypomnieć Ci, kto lubił rozwodzić się o "podludziach"?


@alkan: Kto? Może 3/4 wykopowiczów skupionych w tagu #bekazpodludzi i używających tego jako elementu swojego codziennego, internetowego języka?
@Aleksander_Newski: Wy czyli (nazwijmy to chwilowo) prawicowcy. I naprawdę, nie rób sobie ze mnie jaj. Zarówno z tym, że jesteś jeden - a właściwie może i jesteś, na takiej samej zasadzie, na jakiej ja jestem jeden. Ale chyba nie zaprzeczysz, że prawicowe młodzieżówki mają się tu dobrze.

A co do kultury dyskusji - nie wiem, kto zaczął. Wiem, że kilka lat temu ogólny klimat polityczny na tym portalu był zupełnie inny
@Trust: Naprawdę? Proszę: Hitler. Choć pewnie zaraz mi powiesz, że nie, bo to socjalista. No cóż - doktryna społeczna raczej nie pozostawia wątpliwości kim był. Ponadto: np. gen. Franco.

Ale moje pytanie jest inne: czemu to ma służyć? Jesteś w stanie pokazać mi powiązanie między dzisiejszą lewicą a Mao czy Stalinem? Jakieś wspólne cele, wspólne metody ich realizacji? Czy raczej masz do powiedzenia tylko tyle, że w najogólniejszej (i najgłupszej) klasyfikacji
Wy czyli (nazwijmy to chwilowo) prawicowcy. I naprawdę, nie rób sobie ze mnie jaj. Zarówno z tym, że jesteś jeden - a właściwie może i jesteś, na takiej samej zasadzie, na jakiej ja jestem jeden. Ale chyba nie zaprzeczysz, że prawicowe młodzieżówki mają się tu dobrze.


@alkan: Niestety. Nie jestem ani młodzieżowy, ani prawicowy. Więc ciężki mi nawet coś tu powiedzieć. Na początku przytaknąłem sobie, bo śmieszy mnie nazywanie każdego przeciwnika
@Aleksander_Newski:

Nie jestem prawicowy


Nie będę robił wiwisekcji Twoich poglądów politycznych, ale konserwatyzm obyczajowy i apologetyka religijna kojarzone są raczej z prawicą. I - przykro mi - jeśli mamy się nie rozdrabniać na 1000 odłamów każdej możliwej doktryny, to tak Cię będę nazywał.

zlatuje się cała banda żeby go bronić


Obrazek 1: Dodawałem ostatnio kilka antyreligijnych znalezisk. Wszystkie zostały momentalnie zakopane. Jednemu cudem udało się przejść na główną. Doszedł do 600
A więc rozumiem, że jesteś przeciwnikiem neuropy? Grupy, która za główny sposób dyskusji uznaje wyzywanie przeciwników od nieudaczników, biedaków, kucy, prawiczków zamiast choćby udawać, że mają jakieś kontrargumenty?


@Aleksander_Newski: a jak już mają jakieś kontrargumenty, to wymyślasz jakiś gównopowód, dzięki któremu ucinasz dyskusję, kasujesz komentarze adwersarza i ogłaszasz wszem i wobec, że wygrałeś walkowerem?
@alkan:

O czym to ma świadczyć? Raz, że tam była tylko jedna osoba z MW. Dwa, że po odejściu od LPR to nie ta sama organizacja.

Wejdź na dowolne "prawicowe" znalezisko i poczytaj. Każdy kto nie za RN - lewak, leming, komunista.


Wmawiaj sobie. Nic takiego nie ma.

zabraniał aborcji


Zabraniał tylko Niemcom, i tylko gdy dziecko było zdrowe, bo chore od razu zabijano.

Poczytaj sobie o Margaret Sanger, która najbardziej