Wpis z mikrobloga

Sezon zrywania zaręczyn uważam za otwarty.

W zeszłym tygodniu i w tym również, codziennie przychodzi ktoś z chęcią sprzedania pierścionka zaręczynowego. Statystyki: 1 pan, 6 pań.

Pytanie: dlaczego po zerwaniu kobiety pierścionków nie oddają? Lub, jeśli nie oddają (o ile mężczyzna nie chciał, żeby mu oddać), to dlaczego ich nie noszą, jeśli są na tyle uniwersalne, tylko sprzedają?

Czy tylko mi wydaje się to być nie do końca w porządku?

#ujubilera #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #tfwnobf #tfwnobf
  • 13
Bo mam nieodparte wrażenie, że wiele kobiet nie ma honoru. Przepraszam, bez obrazy, nie generalizuję, ale sama widzisz jak jest... Oczywiście faceci bez honoru zdarzają się równie często, ale to już inna historia.


@jamtojest: no i dlaczego przepraszasz ją za stwierdzenie, że wiele kobiet nie ma honoru, przy czym za chwilę piszesz że jest wielu takich mężczyzn, i z przyznaniem tego nie masz problemu?

#takaprawda . Rozumiem sprzedaż pierścionka jeżeli narzeczony
@imyodda: no to oddać, oddać... albo iść razem toto sprzedać i się podzielić, jeśli już, nie wiem. Ale sprzedawanie z jakąś taką radością (serio, one się cieszą) jest... dziwne. Ok, nie wyszło, bywa, że ludzie się rozstają, normalna sprawa. Ale nie wiem dlaczego wykreślać całkowicie z pamięci te lata. Wydawało mi się, że w takiej sytuacji powinno się jakoś współpracować. Może to tylko przypadek, że trafiły się takie teraz, ale one
@kasiknocheinmal: ach no chyba że tak. Takiego zachowania też nie rozumiem. Jak mówię, ja bym nie zachowała pierścionka raczej, wszystko zależy też od sytuacji, ale najlepiej żeby on go oddał do sklepu/sprzedał/zachował i tyle.
@SprzedawcaGoryliPL: Przepraszam na wszelki wypadek, za tych wszystkich pieprzonych mizoginów wykopków, którzy wypisują że baby to #!$%@?, generalizują i odbijają sobie własne przegrywy. Potem nic normalnego nie można napisać, bo się jest wrzuconym do tego samego worka.

@kasiknocheinmal: Ano właśnie, dlaczego wykreślać te lata? Też tego nie rozumiem. Nawet jeśli na koniec coś poszło nie tak, to do cholery chyba najpierw były jakieś pozytywy, które ich trzymały razem. Tak łatwo
@kasiknocheinmal: potwierdzam ten #!$%@? sezon, ja #!$%@?łem i znajomy tez sie ze swoją rozszedł ;/. A czemu kobiety oddają pierścionki? Ja np. nie chcę mieć już nic z tym wspólnego, nie obchodzi mnie $ itp.