Wpis z mikrobloga

Kolejny raz #pytanie , tym razem na #dziennazmiana. Czy ktoś lubi #gry podobne do #minecraft ale bardziej w klimacie #rpg ? Konkretnie mówie o #salemthegame. Chodzi sie ludkiem widzianym z powietrza, zbiera przedmioty na przeogromnej mapie po której chodzą także ludzie z całego świata. Cały sens grze nadaje fakt, że jeżeli zabija Cie inny gracz - to koniec zabawy na tej postaci dla Ciebie. Tak więc większe osady, forty, toczą ze sobą regularne walki, robią rajdy, prowadzą polityke. Postać zdobywa szereg cech, które musisz jej wpoić podczas gry. Mapa jest podatna na edycje (kopanie, scinanie drzew, noszenie ich, stawianie budynków, murów, co sobie chcesz). Kwitnie handel, biznesy, ale także wojny i grabieże.
C.....s - Kolejny raz #pytanie , tym razem na #dziennazmiana. Czy ktoś lubi #gry podo...

źródło: comment_f7eY6u34msIaIKZ7hlwBXd5OX79Xzyqu.jpg

Pobierz
  • 29
@FLAC: No w sumie napisałem tego posta w nadziei, że zwabie kogoś do gry (bo polaka tam znaleźć graniczy z cudem) w mojej osadzie. Narazie gram sam, a wiadomo - jak sie widzi ze kazdy ma wioseczke, to chciałoby sie tez pograc z kimś. Tak więc jak jesteś zainteresowany, to moge Ci napisać co i jak i wejdziesz sobie do gry zobaczyć o co biega.
@Lookazz: Jest Store, ale nie ma zbyt dużego wpływu na gre. Dostepne tam np pieniadze, w grze nie maja duzego znaczenia ( inaczej jak np. w WoT gdzie mozesz kupic sobie wszystko). Tutaj najwiecej ma do gadania Twoja własna praca, także zespołowa. Jednym zdaniem - hajs realny nie da Ci zbyt duzej przewagi w grze. Praktycznie zadnej, jezeli nie przyłozysz sie do rozgrywki takze.

@FLAC:

Wołaj więc nim wejdziesz do
@Angrist: @FLAC: Tylko chłopaki, ja będę koło 23-24. Znikam niedługo na rande-voux z moim różowympaskiem, i wracam jakoś w tych godzinach.

Wazne jest zebysmy jakos sie zgrali razem, bo cały sęk w tym że na początku po stworzeniu postaci (jej wyglądu) lądujecie w głównym, neutralnym mieście. Wtedy NPC daje wam 2 opcje do wyboru - teleport do miejsca zamieszkania znajomego (jezeli wpiszecie jego hasło "domowe") albo losowe znalezienie miejsca pod