Wpis z mikrobloga

@Krupier: To podwojenie pakietów 2gb i 3gb za dychę jest ciekawe ale nie chce mi się porównywać więc może ktoś mający abonament z duzym pakietem danych w #plus #orange i #tmboile się wypowie?

Edit:

Ta najtańsza opcja czyli Play Unlimited za 19,90 z 50 minutami i smsami wypada mega blado.

Porównanie z #mobilevikings : Za doładowanie 19zł: 2000 smsów, 2GB neta z lejkiem, rok wazne konto, a kasa na wygadanie (wychodzi
@worldmaster: no to jest tak samo jak obecna Formuła Play za 9,99. To niszowa oferta, raczej mało kto to bierze.

Nowe oferty są dużo lepsze niż obecne, ale powinny być wprowadzone nieco wcześniej. Chociaż to dobry ruch, że poczekano na Jump! bo tak to T-Mobile dałoby coś lepszego. :) Cieszy fakt, że jednak słuchają tego co im na forum piszemy.

Czekam na pracowniczą, zobaczymy jakie rabaty dadzą. Ja tam i tak
@ElCidX: w praktyce to wygląda różnie. W domu rodzinnym gdzie jestem na weekendy czasami. Orange 3g (UMTS 2100) Tm 3g (UMTS 2100) Plus 3g (UMTS 2100 i 900-do tego play nie ma wstępu ) a Play tylko GSM. Jak juz złapie 3g to co chwile zrzuca znów na GSM. Rozmowy na 3g nie da się prowadzić bo zrzuca automatycznie. Nie geberalizuję tutaj. Wszystko zależy od lokalizacji.