Wpis z mikrobloga

#oskarmale #cebulaki #cebulacontent @Oskarek89: Beka z ciebie typie. Wyśmiewasz się z ludzi, że są cebulakami bo przechwalają się który lepszy, a sam robisz tutaj dokładnie to samo. Tylko z tego wpisu wiem, że byłeś w Turcji, Tunezji i Malediwach. Przez cały wyjazd wrzucasz wpisy, mające na celu pokazać na jakich ty mega zajebiście ekskluzywnych wakacjach jesteś. Zgaduję, że pochwaliłeś się na mirko ile zapłaciłeś za ten wyjazd. Jesteś taki sam jak ci ludzie siedzący za tobą, a nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy xD.

A nie przyznawanie się do tego, że jesteś Polakiem to jest dopiero szczyt cebuli. Nie rozumiem czemu jeszcze siedzisz na wykopie, a nie jego portugalskiej wersji. Przecież tu właściwie wg twojego rozumowania prawie same cebulaki, tylko ty- wielce oświecony europejczyk xD. Zauważ, że twoja rodzina to Polacy, pewnie większość znajomych i dziewczyna również.

Przy okazji krótkie #coolstory, jechałem ostatnio taxi i minęliśmy się z innym taxi, jakimś nowszym BMW. Kierowca powiedział, że to był jego kumpel, ale odkąd kupił sobie BMW przestał się z nim i z większością kierowców zadawać. Myślę, że ty jesteś podobnej klasy burakiem.
  • 34
@Magik_Antonio: W sumie nie wykluczam, że się zagalopowałem w swoich osądach. #!$%@?ło mnie to udawanie, że nie jest się Polakiem. Sam pogardzam cebulackimi zachowaniami jak #!$%@? słuchawek za 3zł, ale to jeszcze nie powód żeby udawać Włocha.
@Zircon: Po prostu skoro ktoś uważa, że nie jest cebulakiem to moim zdaniem powinien dawać przykład. Myślisz, że jakby nie udawał Włocha na wyjeździe, tylko zachowywał się normalnie to też piłby z małych kubeczków? Z tych postów wynika jakby bycie Polakiem sprawiało z automatu, że jesteś gorszy. Jak każdy będzie miał takie podejście to w końcu utrwali się taki stereotyp i co najgorsze sami do tego doprowadzimy.
No i #!$%@?, też sie nie przyznaje do bycia Polakiem bo od razu złodziej albo pijak. Na szczęście mam niemiecki akcent więc ludzie nawet nie pytają skąd jestem. Jak już muszę się przyznać, to zawsze mówię że jestem Ślązakiem, wtedy zmieniają nastawienie, bo wiedzą że historycznie były to tereny niemieckie. Wtedy rozmawiają jak ze swoim. Posiadanie polskiego paszportu to gorsze niż bycie pedalem za granicą