Wpis z mikrobloga

#oskarmale #cebulaki #cebulacontent @Oskarek89: Beka z ciebie typie. Wyśmiewasz się z ludzi, że są cebulakami bo przechwalają się który lepszy, a sam robisz tutaj dokładnie to samo. Tylko z tego wpisu wiem, że byłeś w Turcji, Tunezji i Malediwach. Przez cały wyjazd wrzucasz wpisy, mające na celu pokazać na jakich ty mega zajebiście ekskluzywnych wakacjach jesteś. Zgaduję, że pochwaliłeś się na mirko ile zapłaciłeś za ten wyjazd. Jesteś taki sam jak ci ludzie siedzący za tobą, a nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy xD.

A nie przyznawanie się do tego, że jesteś Polakiem to jest dopiero szczyt cebuli. Nie rozumiem czemu jeszcze siedzisz na wykopie, a nie jego portugalskiej wersji. Przecież tu właściwie wg twojego rozumowania prawie same cebulaki, tylko ty- wielce oświecony europejczyk xD. Zauważ, że twoja rodzina to Polacy, pewnie większość znajomych i dziewczyna również.

Przy okazji krótkie #coolstory, jechałem ostatnio taxi i minęliśmy się z innym taxi, jakimś nowszym BMW. Kierowca powiedział, że to był jego kumpel, ale odkąd kupił sobie BMW przestał się z nim i z większością kierowców zadawać. Myślę, że ty jesteś podobnej klasy burakiem.
  • 34
@Ciuliczek: Ho-ho-ho, siema folskdojczu! Dobrze, że masz ten akcent niemiecki bo by cie nigdzie nie wpuścili za granicą, jakby się dowiedzieli, żeś polak. A jak ci na imia? Hans? Berta? a może Urlich? Widzę, że kompleksy jak u typowego Sebixa Cebulowicza z małej wioski, trafiłem? :D Może wina nie leży w Polsce i Polakach tylko w takich burakach jak Ty?
:-D ludzie pytają o różne rzeczy związane z wyjazdem to odpowiadam, wrzucałem tu zdjęcia bo jest to mikroBLOG, jeśli coś się nie podoba - czarna lista, a ja dalej prowadzę swojego BLOGa... Nie uważam się za Europejczyka jakiegoś czy światowca, lepiej wyjechać do jakiejś Tunezji czy nawet Egiptu niż siedzieć nad Polskim morzem bo jest po pierwsze taniej, lepsza pogoda, mniej ludzi, spójrz co się dzieje na polskich plażach xD niektórzy źle
@Oskarek89 w ogóle ze swojego wpisu zostawiłbym tylko środkową część dotyczącą polskości. Tworzenie portretu psychologicznego na podstawie kilku wpisów to głupota. Także z reszty się wycofuję. Byłem #!$%@? i niepotrzebnie #!$%@?łem się po całości, sorry.
Śmiać się chce, jak połowa mirków się spuszcza nad tym jaki oskarek jest zajebisty i w ogóle, przyjdzie ktoś go skrytykować i już stado obrońców się pojawia, że jak to tak... Nie macie chyba w ogóle życia i znajomych, że jakiegoś typa kreującego się na celebrytę portalu będziecie brać w ramiona i tulić jak poleci w jego stronę jakaś krytyka. Spina over 9000 a sam "zainteresowany" ma na was wszystkich #!$%@? i
@Oskarek89: @Zabisyn: Tu chodzi bardziej o generalizowanie, wiadomo że jak sie człowiek wybiera na all inclusive do Egiptu lub Tunezji to jest ogromne prawdopodobieństwo, że spotka się tam właśnie takich cebularzy co z miejsca biorą krate browarów w barze.