Wpis z mikrobloga

@bbackbone: być może masz racje. Ja gw2 kupiłem by pograć ze starymi kumplami i poczuć ten klimat jak za dawnych lat. Mam nadzieję, że nie będzie źle :)
@mirektypowy: Mam na myśli klimat wspólnej gry w mmo z dobrymi kumplami. Kiedyś cieliśmy w L2 ale nie właśnie by być najlepszymi na serwerze, ale żeby był fun. I był jak cholera.
@Tea: @astraldynamics: wołam Was Drogie Mirki bo zacząłem grać. Wrażenia bardzo pozytywne. Najlepszy efekt zrobiła na mnie muzyka (Jeremy Soul FTW!). Grałem chwilę elementalistem, ale jednak non target i magia to nie dla mnie jakoś.. wybrałem więc wojaka, z rasy.. norn? (tych wikingów). Mam 4 lvl, zrobiłem misje w swoim obszarze. Pytanie 1: gdzie mogę kupić lepszy sprzęt? w grze odesłano mnie do black lion marketu, ale tam same jakieś
@th0r:

1. za grosze z Trading Posta (klikasz O, kupujesz co chcesz i odbierasz w mieście/wiosce).

2. w sumie możecie grać od zaraz, wystarczy pójść do miasta rasowego, tam wejść w teleport do Lions Arch i z LA teleport do stolicy Charrów, gdzie już możesz podejść do kolegi.

A pierwszym dungiem jest Ascalon Catacombs od 30 lvl wersja story i 35 wersja explorable, aczkolwiek ciężko wam będzie znaleźć kogoś kto by
@th0r: aa, no i rób codziennie daily questy, dostaje się za nie laurele, za które można najlepszą biżuterię w grze kupić
@th0r: nie istnieje :3 wszystko opiera się na dodgowaniu i własnym skillu healującym. No są jeszcze rzadkie przypadki jak elementalista i guardian z healing power.