Wpis z mikrobloga

To ja jestem głupi, czy youtube po wchłonięciu przez google zamieszał intuicyjność kont?

Średnio raz na dwa miesiące zauważę, że mimo chęci ogarniania całej aktywności jednym kontem - oryginalnym youtubowym, suby wskakują mi na konto guglowe które jest domyślniejsze. Tak wiem, można przełączać między kontami - najchętniej bym je scalił w jedno pod ksywką (co jest sprzeczne z polityką właściciela dążącego do integracji G+ i występowania pod nazwiskami na YT). Jedyne co na razie wymyśliłem to dwa różne avatary żebym widział czy działam na tym na którym chcę. =.=

Rozbija się w praktyce o to, że na przykład chcę znaleźć jakiś film bo wiem że niedawno dałem mu okejkę, ale każde konto ma osobną listę łapkowanych w górę filmów i szlag trafia.

#usability #youtube #google #usunkonto #problemypierwszegoswiata #firstworldproblems
  • 4
@Taiffun: chyba troche wiem o co Ci chodzi, ale mi się jakoś udaje mieć całą aktywność trzymaną na jednym starym koncie pod nickiem.

kiedys to często darło japę, żebym po nazwisku dawał, ale ostatnio ucichło niby
@Taiffun: Nie zamieszał, pomysł z wprowadzeniem google+ wywołał raka i szeroko pojęty ból dupy u około 75% użytkowników YT (reszta to fejkowe konta do nabijania wyświetleń/łapek/subów - tu tylko programiści się #!$%@?).

I nie zamieszali tylko doszczętnie #!$%@? usability.