Wpis z mikrobloga

@mnht: wyładowanie frustracji tych co przegrywają i innych dzieciaków. Trybunał nie działa, a za każde zgłoszenie z serii "verbal abuse" dostaje się karę na czat, więc to ich sposób, żeby komuś d---------ć :P Możliwe, że nie masz jeszcze restrykcji, ale jeszcze parę takich i dostaniesz :p Nie ma to znaczenia, czy się udzielasz, czy nie.
  • Odpowiedz
@WALERXD: @throw_exception: Masakra. Nigdy bana nie dostalem, nawet na czat; prawdopodobnie masz racje bo u mnie jak i w enemy team byli sami premade (zwykle patrze na lolking/now). Praktycznie nie pisze na czacie, jedynie co to wskazowki co powinni budowac jezeli im kiepsko idzie :-/ GG rito
  • Odpowiedz
@throw_exception: @mnht: zdecydowanie wolę, gdy każdy dostaje zasłużoną karę, szczególnie szkoda mi tych, którzy na to nie zasługują, ale taki system ich karze, bo a dam reporta c-----i, co mi będzie mówić jak mam grać, MI K---A? ~Seba silver 4 bo c-----y team od 3 lat losuje
  • Odpowiedz
@throw_exception: Już Ci napisali, że NIE MA trybunału, a wszystkie reporty idą od razu do bota, który się tym zajmuje i teraz wystarczy czterech chłopa w pre i dostał ostrzeżenie, każde następne będzie się kończyć restrykcjami na czat, niezależnie czy się flejmiło czy nie. Z resztą trybunał też działał tak samo, bo stulejki tylko klikały punish bez czytania czegokolwiek.
  • Odpowiedz