Wpis z mikrobloga

#dziwnerzeczy #seks #feels #sen #sny #kolorowesny

Ja #!$%@? mirki, ale miałam sen. Śniło mi się, że byłam policjantką i dostałam za zadanie iść do burdelu pod przykrywką i porobić jakieś zdjęcia (nie pamiętam po co). W tym burdelu masa pokoi, w każdym jakieś seksy na milion sposobów, a ja tak sobie chodzę, ukradkiem zaglądam, robię im zdjęcia, niektórzy się cieszą, inni krzyczą, nevermind. W jednym pokoju jest fajny ostry, ale normalny seks między pewną prostytutką i mężczyzną. Ta kobieta miała taki smutny wyraz twarzy, ale była taka normalna i wzbudzająca sympatię i inne #feelsy . No nic, zrobiłam im zdjęcie jak mi kazano, oni tylko spojrzeli niewzruszeni, ja poszłam dalej. Później, jak już obskoczyłam wszystkie pokoje, wracam, a od pokoju z tą parką są uchylone drzwi, więc zaglądam i podsł#!$%@?ę. Okazuje się, że ten mężczyzna przychodzi do niej regularnie i jest w niej zakochany, a ona pracuje tam pod przymusem i nie wie jak uciec. Postanowiłam jej pomóc, nie wiele myśląc, kazałam wyjść temu kolesiowi, pannie się ubrać jak jak człowiek i wychodzimy. Taki spontan, po prostu ją wyprowadzam niepostrzeżenie pod rękę jak gdyby nigdy nic. Przy wyjściu masa ochroniarzy karków, ale akurat jakieś zamieszanie bo jakaś większa grupa kebabów chciała skorzystać z usług, co się karkom najwidoczniej nie spodobało. Więc wychodzimy szybko i niepostrzeżenie, jesteśmy już poza budynkiem. Niestety oddalając się od burdelu po kilkudziesięciu metrach karki zaczynają krzyczeć, że im dziwkę kradnę i biegiem za nami. Scena jak z filmu, my w bieg, przewracamy stragany, skręcamy gdzie się da, a oni wciąż gonią, w końcu jakimś cudem udało się nam zmienić przy tych straganach buty, bluzki, dziewczyna założyła zielony kapelusz, więc gdy ochroniarze wyłonili się biegnąc zza rogu nie poznali nas i ominęli. Ulga. Ja sobie wtedy przypomniałam, że jestem w tym śnie z policji więc zabieram ją do siebie i już nic jej nie grozi. Ona wniebowzięta i ja też, czuję się jak #superhero, i takie silne nie do opisania uczucie sympatii i troski względem niej poczułam i do tej pory jak sobie przypomnę ten sen, to czuję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co się w mojej głowie dzieje podczas snu to ja nawet nie...
  • 2