Wpis z mikrobloga

#mirkoligaps3 #ps3 #mirkorecenzja

To był długi tydzień, ciężki tydzień. Ale czego się nie robi, by chociaż raz wygrać ligę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam dla Was recenzję kilku gier.

Terminator.

Tak wyśmiewany przez większość z was, bo łatwa platyna, bo film nie gra, bo #!$%@? wie co. Otóż okazuje się, że Terminator to całkiem przyjemna gra, trochę krótka, nawet bardzo. Nie jest jakoś super skomplikowana, nie jest zabugowana jak niektóre produkcje tutaj chwalone niejednokrotnie. Co prawda gra na hardzie to prawdziwy wrzód na dupie. Szczególnie kiedy pojawiają się #!$%@? terminatory które są #!$%@? prawie nieśmiertelne. Ale cóż, platyna wymaga poświęceń.

@brozyn dał mi zielone światło i grę mogę wysłać kolejnej osobie z ligi, więc jeśli nie było po mnie kolejki to kto pierwszy ten lepszy ;)

The walking dead.

Gdyby nie to, że potrzebowałem tej platyny, to bym tej gry nie skończył. Była tak #!$%@? nuda, że nawet szkoda mi klawiatury, aby opisać moje męki i zmagania z nią. Większą cześć gry spędziłem na klikaniu bylejakich przycisków żeby tylko przyspieszyć czas rozmowy pomiędzy nimi. Jednak mimo to, końcówka była smutna.

God of War: Chains of Olympus

Co mogę powiedzieć, mała, strasznie krótka gra - zajeła mi może trochę ponad 2h. Nie ma co mówić, dla fanów serii do ogrania, dla całej reszty - możecie się skupić na czymś innym.

Beyond: Dwie Dusze.

Od samego początku byłem pod wrażeniem tej gry. Począwszy od fabuły po gameplay, wszystkie wybory których dokonujemy, mają faktyczny wplyw na to, co sie może stać, nawet jeśli nie widzimy tego od razu. Sam koniec gry był #!$%@? smutny, przynajmniej w moim zakonczeniu. Tak czy inaczej wrócę do tej gry i myślę, że w swoim czasie ją nawet splatynuje. 10/10 jak dla mnie.

Fifa street.

Jako fan fify, piłki nożnej jarałem się jak ksiądz nowym ministrantem kiedy ją kupowałem i odpalałem pierwszy raz, niestety muszę potwierdzić to, że jest to ultra #!$%@? gra. Dobra na 15 min rozrywki. Potem staje się nuda i powtarzalna.
  • 39
niestety muszę potwierdzić to, że jest to ultra #!$%@? gra.


@PanKara: a czego się spodziewałeś? fifa street to zawsze była jest i będzie porażka :) dziwie się że się tak mirki na to rzuciły, nie brałbym za darmo jak PESa :>

myślę, że w swoim czasie ją nawet splatynuje


@PanKara: nie :D nie będzie ci się chciało :>

zajeła mi może trochę ponad 2h


@PanKara: lol serio? toż to