Wpis z mikrobloga

Wszystkim przegrywom, którzy nie radzą sobie z #rozowepaski obojętnie czy 10/10 czy 1/10 odpowiem na pytania, doradze, pomoge. Konto założone ponieważ takiego wysypu #tfwng #przegryw #stulejacontent #sadstory nie widziałem od dawna. Mam doświadczenie w pomaganiu takim jak Ty. Mam na "liczniku" wiecej kobiet niż w Twoich fantazjach. Chcesz pomocy, nie wiesz co zrobić, jak zagadać? Naprawde możesz to zrobić. Nie chce w zamian nic poza wiadomością jak już sie uda. Chcesz tylko seksu, a nie wiesz jak? Chcesz żony i dzieci a nie wiesz jak? Pisz. Damy rade. #wolontariat #pomocdlaprzegrywow
  • 26
@Blaskun: Dlaczego odrazu fejk? Jak miałbym zweryfikować to, że umiem zagadać do kobiety, rozbawić, poderwać ją i pomóc w tym dru)giej osobie? Wierz mi, że nikt nie rodzi się z talentem do podrywu, trzeba doświadczenia, albo wsparcia. Każdego głodnego da sie nakarmic, a każdy syty w końcu zgłodnieje.
@Fagaldo_Antonio: To częsty problem. Sam nie raz miałem do czynienia z taką sytuacją. Próbowałeś prawdziwych randek? Spacerów, rozmów, kwiatów itp? To ważne, bo pozwala dziewczynie myśleć, że jest ważna. Nie musisz być strasznym romantykiem, ale pewna dawka mile widziana.

Są różne sytuacje tego typu:

Znałeś ją wcześniej, w końcu się przespaliście, a ona nie chce związku.

Poznałeś ją, podrywasz, a ona nie chce związku.

Znacie się, sypiacie ze sobą, a ona
@Hank_Stinson: zawsze wszystko jest dobrze do pewnego momentu. Poznaje, sa randki, smski, spacery, potem pierwszy pocalunek i wtedy pada z mojej strony pytanie i co dalej. I potem sie okazuje ze zwiazek nie bo costam albo przestaje sie odzywac albo zaczyna olewac. Tak jest ZAWSZE
@Fagaldo_Antonio: Może za wolno działasz, nie wiem w jakim jesteś wieku, ale randki, spacery smsy to już etap po pierwszym pocałunku. Nie pytaj nigdy co dalej. Dlaczego ona ma decydować? Bądz facetem. Zdecyduj. Podkręć gadane i pewność siebie.