Wpis z mikrobloga

Tako rzecze #maxkolonko:

Jeżeli Putin jest terrorystą dlatego, że dozbraja separatystów rosyjskich na Ukrainie, to ja w takim razie nie wiem, kim jest Barack Obama, kim był prezydent Bush, prezydent Reagan i właściwie każdy amerykański prezydent we współczesnej historii, który zawsze dozbrajał separatystów, gdziekolwiek były zaangażowane interesy amerykańskie.


#ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
@Vealheim: OH NIE! Jak tak jawnie można podkreślać swoją prorosyjskość?! Nieważne, że jest to zgodne z logiką - takich rzeczy się nie mówi!!1 Gorzej niż Korwin, naprawdę.
  • Odpowiedz
@YgoR: dokładnie! ciekawe ile Kreml mu zapłacił (mimo, że jest w tym sens)! Jak można stawać po stronie naszych braci? to niepolskie tak bronić rosjan, mimo, że nic nam #!$%@? nie zrobili11!!!1!one w naszej naturze jest nienawidzić rusków przez co pokazujemy jak bardzo jesteśmy #!$%@? mondży.
  • Odpowiedz
@Vealheim: fakt faktem, nie wiem co tak wszystkich szokuje, zawsze sie wykorzystywalo wewnetrzne konflikty obcych panstw do realizacji wlasnych celow, ba, czesto bez pomocy imperium z zewnatrz caly ewentualny przewrot byl w #!$%@?, vide powstanie Greków w XIXw. Wtedy to Brytole byli #!$%@?, co
  • Odpowiedz
@Vealheim: a może tak właśnie jest, może Obama, Bush, Reagan byli w tamtych wypadkach terrorystami (choć to nie jest trafne określenia, a tylko gra na emocjach, względem Putina także). To niestety nie jest dla Putina żadnym usprawiedliwieniem, a niektórzy tak to właśnie traktują, jak to wiele razy już ostatnio ktoś zauważył - "u was biją murzynów!". To że Obama i inni imperialiści robią #!$%@?ństwa nie znaczy, że Putin też ma
  • Odpowiedz