Wpis z mikrobloga

@-PPP-: Wiesz ja nie mam jakiegoś rozdwojenia jaźni i zwykle jak coś piszę w internetach, to wyrażam swoją opinię. A jego nie oglądam, tylko wszedłem na mirko, przejrzałem komiks, stwierdziłem, że gówniany, a później zobaczyłem, że dema i wszystko było jasne :)
@-PPP-: Ale to jest ograniczone "durrhurr nie chcesz się spuszczać z zachwytu to czarnolistuj" - idź na tumblr, tam sobie zrobili bezpieczne przestrzenie i jak powiesz np "nóż" to okaże się że ktoś miał traumę z nożami i musisz się dostosować. Obudowanie świata poduszkami jest dobre w domu wariatów, dla mnie Dę też się skończył & sprzedał i cieszy mnie że mogę zobaczyć że ktoś się ze mną zgadza, zamiast ciągłego
@Usmiech_Niebios: Dzięki za ten wywód, przeczytałem połowę xD Zwróciłem tylko koledze uwagę, aby nie #!$%@?ł że Dem się skończył i jest nieśmieszny, bo dalej ma całkiem pokaźną bazę fanów i z dobrego serca dałem radę dot. czarnej listy na Wykopie, bo po co ten ból dupy - kogo interesuje, że ciebie on nie śmieszy? :) Nie śmieszy to nie oglądaj, naprawdę nikogo twoja opinia nie interesuje xD Gdyby każdy pod każdym