Wpis z mikrobloga

#januszewojny #januszesprawzagranicznych

O Hurr zestrzeli samolot Durr, O ja to bym załadował Hammery i żołnierzy i desantował, teraz to NATO, ONZ musi wejść na ukrainę, trzeba powstrzymać terrorystę Putina, hurr durr.

#!$%@?, idioci, naprawdę chcecie żeby tak blisko polski wybuchła WOJNA?! Naprawdę chcecie żeby w Polsce stacjonowały obce wojska? Tak wam się spieszy w kamasze? #!$%@?ło? chcecie żeby nam tu zrobili pole bitwy? Przecież ewentualna wojna na pewno nie toczyłaby się tylko na terytorium ukrainy, bo raz dwa mogła by się przenieść na sąsiednie kraje. Tego chcecie? Ja #!$%@?..
  • 29
#!$%@?, idioci, naprawdę chcecie żeby tak blisko polski wybuchła WOJNA?! Naprawdę chcecie żeby w Polsce stacjonowały obce wojska? Tak wam się spieszy w kamasze? #!$%@?ło? chcecie żeby nam tu zrobili pole bitwy? Przecież ewentualna wojna na pewno nie toczyłaby się tylko na terytorium ukrainy, bo raz dwa mogła by się przenieść na sąsiednie kraje. Tego chcecie? Ja #!$%@?..


@Gert: a myślisz, że to koniec?
@Gert:

podzielić szybko ukrainę, potem kolejny fragment bedzie miał separatystów, nikt nic nie zrobi no bo przecież strach przed wojną, i kolejny teren dla rosji, dobra taktyka wbrew pozorom
@Gert: zresztą, o czym my mówimy, ani ty ani ja nie mamy wykształcenia, doświadczenia i wiedzy żeby decydować co powinno się zrobić w takim momencie, myślę że nawet najbardziej kompetentni do takich decyzji ludzie nie wiedzą jak to rozegrać, ale na pewno postawa "oj tam oj tam, to nie nasz problem" to nie jest wyjście
@ihwar: Nie, piszę o wykopkach, które chcą takiego rozwiązania. No i parę znalezisk typu "Trzeba przestać cackać się z terorrystą Putinem" jest wykopywanych. No racja, trzeba przestać się cackać, ale zbrojny konflikt Polsce na pewno nie jest na rękę.
@Gert: o tych samych wykopkach co mówiły o tym że sejm powinien zostać wysadzony razem z politykami (jak była akcja z tym gościem co chciał wysadzić), albo o tych co chcą strzelać i wieszać "lewaków", czy o tych którzy by najlepiej chcieli "atomówki na islamistów" spuszczać?

daj spokój, połowa ludzi tutaj to gimbusy komentujący na poziomie onetu, pewnych rzeczy nie przetłumaczysz :p