Wpis z mikrobloga

Mam alergię na #rozowepaski, które najpierw jęczą, że innym różowym chce się o siebie zadbać (choćby odrobina makijażu i ogarnięty nieład na głowie) nawet z rana na uczelnię, a im nie, a później zrzędzą, że inne mają powodzenie, a one są brzydkie i #atencja się nie zgadza.

Wstań 5 minut wcześniej, spójrz chociaż w lustro i też zbieraj komplementy.

#przemysleniazrana #oswiadczeniezdupy i #gorzkiezale, ale nie moje
  • 8
@alamein: Jak dziewczyna przykra z twarzy to nic nie pomoże. Nawet jest takie powiedzenie "Nie pomoże woda mydło kiedy baba jak straszydło" ale z drugiej strony "Każda potwora znajdzie swego amatora".

Niektóre laski dobrze wyglądają nawet bez makijażu.
@Wight: Zawsze może być mniej przykra. Lepiej brzydka i zadbana niż niezadbana :) jasne, że niektóre wyglądają dobrze bez makijażu, ale te nie kłapią w kółko, że są takie brzydkie i nikt ich nie chce.

@wygryw: Oznacza, ale nie wyczerpuje definicji dbania z pewnością :) można dbać o siebie na wiele sposobów, a to jeden z nich, widoczny ;)
@alamein: Albo jęki od dziewczyn, które 10 kolesiów wrzuciły w FZ a do ostatniego mówią, że chciałby mieć takiego chłopaka jak on ale jego kochają jak brata :). Potem albo zostają Crazy Cat Lady albo łapią pierwszego lepszego Janusza co lubi pić i bić. Ale takich nawet mi nie szkoda.
@alamein: Nadal twierdzę, że nie oznacza. Moja dziewczyna nie maluje się w ogóle i wygląda dużo lepiej, od wysmarowanych tapetą dziewuszek. Dbanie o siebie to wg. mnie to na przykład pielęgnacja włosów, codzienne golenie się, stosowanie odżywek i balsamów do skóry - a makijaż jest zbędny.